• امروز : سه شنبه - ۱۸ مرداد - ۱۴۰۱
  • برابر با : 12 - محرم - 1444
  • برابر با : Tuesday - 9 August - 2022
درنشست معاون استاندار با معاونین سیاسی اجتماعی فرمانداری ها:

آئین‌های عروسی و عزا مکانی برای شیوع کرونا

  • کد خبر : 14056
  • ۲۵ آبان ۱۳۹۹ - ۱۶:۱۵
آئین‌های عروسی و عزا مکانی برای شیوع کرونا
معاون سیاسی امنتی اجتماعی استاندار میگوید برپایی آئین‌های عروسی و عزا در شهرستان‌ها نگرانی از بیماری کرونا را بیشتر کرده است

به گزارش پاتاق نیوز، “حسین خوش اقبال” معاون سیاسی امنیتی اجتماعی استاندار در نشست با معاونین سیاسی اجتماعی فرمانداری‌های استان که به صورت وبیناری در استانداری برگزار شد اظهار داشت: مشارکت مردم در انتخابات سال ۱۴۰۰ با ایجاد تحرک و نشاط سیاسی در شهرستان‌ها میسر می‌شود.

وی افزود: این توقع وجود دارد که از وجود احزاب، رسانه و نخبگان بهره گیری بیشتری شودو برای مشارکت بیشتر مردم معاونین فرمانداری‌ها برنامه داشته باشند.
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری کرمانشاه با اشاره به جایگاه و نفش مردم در اندیشه بنیانگذار نظام اسلامی تاکید کرد: این مردم بوده اند که در بحران‌ها در کنار نظام اسلامی بوده اند و از این رو توقع دارند که تاثیر خود را در شکل دهی سرنوشت کشور احساس کنند.

خوش اقبال با اشاره وضعیت بحرانی استان در بیماری کرونا تاکید کرد: در چنین شرایطی آگاهی بخشی و اقناع سازی جامعه برای رعایت پروتکل‌ها تلاش کنیم چرا که همراهی و کمک مردم را اگر نداشته باشیم با مشکل بیشتری روبرو خواهیم بود.

معاون استاندار کرمانشاه افزود: برپایی آئین‌های عروسی و عزا در شهرستان‌ها نگرانی از بیماری کرونا را بیشتر کرده است. اولویت اول مردم نیز به مانند دستگاه‌های اجرایی باید سلامت باشد.
وی با تاکید بر اینکه در سال آخر دولت نباید لحظه‌ای از خدمتگزاری غافل باشیم افزود: برای کمک به دهک‌های آسیب دیده از بیماری کرونا فرمانداری‌ها از سازمان‌های مردم نهاد استفاده کنند و به حاشیه شهر توجه بیشتری داشته باشند.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=14056
  • 145 بازدید

برچسب ها