• امروز : پنج شنبه - ۲۵ شهریور - ۱۴۰۰
  • برابر با : 9 - صفر - 1443
  • برابر با : Thursday - 16 September - 2021

آرمانخواهی انسان ؛ مستلزم صبر بر رنجهاست

  • کد خبر : 7961
  • ۱۱ مرداد ۱۳۹۸ - ۱:۱۱
آرمانخواهی انسان ؛ مستلزم صبر بر رنجهاست

به گزارش پاتاق نیوز، متن استعفای هاشم پورمحمدی از ریاست انجمن نمایش سازمان بسیج هنرمندان به شرح زیر می باشد. هوالشاهد «آرمانخواهی انسان ؛ مستلزم صبر بر رنجهاست . پس برادر خوبم برای جانبازی در راه آرمانها؛ یادبگیر که در این سیاره رنج ؛ صبورترین انسانها باش»سید شهیدان اهل قلم سید مرتضی آوینی از ابتدای شکل […]

به گزارش پاتاق نیوز، متن استعفای هاشم پورمحمدی از ریاست انجمن نمایش سازمان بسیج هنرمندان به شرح زیر می باشد.

هوالشاهد

«آرمانخواهی انسان ؛ مستلزم صبر بر رنجهاست . پس برادر خوبم برای جانبازی در راه آرمانها؛ یادبگیر که در این سیاره رنج ؛ صبورترین انسانها باش»
سید شهیدان اهل قلم
سید مرتضی آوینی

از ابتدای شکل گیری انجمن نمایش سازمان بسیج هنرمندان کرمانشاه که به عنوان کوچکترین عضو؛ تمام توان خود را برای قوت و اعتلای تئاتر بسیج به کار گرفتم تا دو سه سال اخیر که در کسوت رئیس انجمن نمایش سازمان بسیج هنرمندان افتخار خدمتگذاری هنرمندان بسیجی را داشتم ؛ همواره تلاش کرده ام از مدار بصیرت و مواضع انقلاب و نیز پایفشاری بر حق؛ خارج نشوم.
خدارا شاکر و سپاسگزارم که در هر مکان و زمانی به عنوان هنرمندی بسیجی شناخته شده ام و بر این امر به خود میبالم و افتخار میکنم.
انجمن نمایش سازمان بسیج هنرمندان ؛ فصل الختام هنر نمایش بسیج در استان باید باشد واعضای بسیجی و انقلابی این انجمن که همواره تعهد خود به آرمانهای بسیج و انقلاب را در تمام عرصه ها و تحت هر شرایطی نشان داده اند؛ نه برای مطامع شخصی ؛ که اتفاقا با پای گذاشتن بر منافع و مطامع شخصی ؛ تعهد و تخصص خود را _ که از اساتید و تاثیر گذاران هنر نمایش استان وحتی کشور هستند_ بدون چشمداشت در خدمت بسیج هنرمندان قرار داده اند؛ لایق احترام و تکریم بوده و هستند. توهین ؛ بی توجهی و اهانت به این عزیزان از جانب هر فرد و جایگاهی امری بسیار ناپسند و غیر قابل گذشت است.
متاسفانه خود خواهی و فرد محوری که بر انجمن نمایش سازمان بسیج هنرمندان در حال تحمیل است ؛ مسیر این انجمن را از مدار انقلابی بودن به سمت بی تفاوتی و انفعال سوق خواهد داد و این امر خلاف آرمانهای بسیج و هنرمند بسیجی خواهد بود.
لذا اینجانب؛ با احترام به تمام اعضا و در راستای حفظ جایگاه بسیجی و انقلابی بودن خویش و همه اعضا ؛ در حال حاضر فعالیت در انجمن نمایش سازمان بسیج هنرمندان را به صلاح خویش ندانسته و استعفای خود را از مسئولیت و عضویت در انجمن نمایش بسیج هنرمندان استان کرمانشاه اعلام میدارم و معتقدم ؛ فعلا در خارج از این چهارچوب فعال تر و تاثیر گذار تر خواهم بود.
افتخار میکنم که کوچکترین سرباز بسیجی عرصه نمایش بوده وهستم و در هر جایگاه دیگری به عنوان هنرمندی انقلابی خود را ملزم به فعالیت در این چهارچوب دانسته و به آن افتخار میکنم.
از همه عزیزانم در انجمن نمایش سازمان بسیج هنرمندان حلالیت طلبیده و امیدوارم از این به بعد انجمن نمایش بسیج هنرمندان استان؛ به دور از تنگ نظری و تحمیل عقاید و نظرات وبا حفظ استقلال رای ؛ جایگاه واقعی خود را به دست آورد.
با احترام
هنرمند بسیجی
هاشم پورمحمدی

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=7961
  • 580 بازدید

برچسب ها