• امروز : چهارشنبه - ۵ آبان - ۱۴۰۰
  • برابر با : 21 - ربيع أول - 1443
  • برابر با : Wednesday - 27 October - 2021

آزادی پسربچه ۱۰ ساله از چنگ آدم‌ربایان با هوشیاری پلیس

  • کد خبر : 9041
  • ۱۰ آذر ۱۳۹۸ - ۰:۱۱
آزادی پسربچه ۱۰ ساله از چنگ آدم‌ربایان با هوشیاری پلیس

به گزارش پاتاق نیوز،  فرمانده انتظامی استان کرمانشاه از آزادی محمد ۱۰ ساله از چنگ آدم ربایان با هوشیاری پلیس خبر داد. سردار علی اکبر جاویدان اظهار داشت: پس از مراجعه یکی از شهروندان به کلانتری الهیه در خصوص مفقود شدن پسربچه ۱۰ ساله اش به نام محمد و عدم مراجعت وی به منزل پس از تعطیلی […]

به گزارش پاتاق نیوز،  فرمانده انتظامی استان کرمانشاه از آزادی محمد ۱۰ ساله از چنگ آدم ربایان با هوشیاری پلیس خبر داد.
سردار علی اکبر جاویدان اظهار داشت: پس از مراجعه یکی از شهروندان به کلانتری الهیه در خصوص مفقود شدن پسربچه ۱۰ ساله اش به نام محمد و عدم مراجعت وی به منزل پس از تعطیلی مدرسه، رسیدگی به موضوع در دستور کار گارآگاهان پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی افزود: تیمی از اداره جرایم جنایی پلیس آگاهی استان در تحقیقات گسترده خود به این نتیجه رسیدند که پسربچه ۱۰ ساله از سوی فرد یا افرادی ربوده شده و پس از دادن آموزش های لازم به خانواده وی دامنه تحقیقات خود را برای شناسایی عوامل آدم ربایی آغاز کردند.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه تصریح کرد: کارآگاهان در تحقیقات خود دریافتند که ۲ نفر با یک دستگاه خودروی برلیانس حوالی منزل این خانواده وی را سوار خودرو کرده و به نقطه نامعلومی منتقل کرده اند.

این مقام انتظامی ادامه داد: با توجه به حساسیت موضوع کارآگاهان پلیس آگاهی جستجوی خود را برای شناسایی مخفیگاه آدم ربایان که ۴۹ و ۳۶ ساله بودند، گسترش داده و در نهایت موفق به شناسایی این مکان در محلی در شهر کرمانشاه شدند.

وی گفت: با شناسایی مخفیگاه آدم ربایان و پس از هماهنگی با مقام قضائی کارآگاهان در عملیاتی حساب شده و بدون هیچ درگیری موفق به آزادی محمد ۱۰ ساله و دستگیری هر دو آدم ربا شدند.

سردار جاویدان با اشاره به تحویل پسربچه ۱۰ ساله به خانواده اش، تصریح کرد: متهمان دستگیر شده در بازجویی ها انگیزه خود را از این کار اختلافات مالی با پدر فرد ربوده شده عنوان کردند.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه همچنین از معرفی هر ۲ آدم ربا به دستگاه قضائی جهت صدور احکام لازم خبر داد.

وی در پایان گفت: برخورد پلیس با هرگونه جرم خصوصا جرایم خشنی نظیر آدم ربایی سخت و قاطعانه خواهد بود و تحت هیچ شرایطی اجازه نخواهیم داد عده ای به هر دلیل و بهانه ای امنیت کرمانشاه را با چالش مواجه کنند.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=9041
  • 309 بازدید

برچسب ها