• امروز : سه شنبه - ۱۶ آذر - ۱۴۰۰
  • برابر با : 3 - جماد أول - 1443
  • برابر با : Tuesday - 7 December - 2021

آزمون‌های نوبت اول دانش‌آموزان کرمانشاهی به صورت «غیرحضوری» است

  • کد خبر : 15182
  • ۰۳ دی ۱۳۹۹ - ۱۸:۰۰
آزمون‌های نوبت اول دانش‌آموزان کرمانشاهی به صورت «غیرحضوری» است
رئیس اداره سنجش و پایش کیفیت آموزشی آموزش و پرورش استان کرمانشاه گفت: تمام کسانی که در سال تحصیلی به‌عنوان دانش‌آموز در مدارس استان ثبت‌نام کرده‌اند، امتحانات نیم‌سال اول آن‌ها به شکل غیرحضوری خواهد بود.

به گزارش پاتاق نیوز، فردین یاوری امروز در جمع اصحاب رسانه در خصوص امتحانات نیم‌سال اول دانش‌آموزان استان، اظهار داشت: دی ماه فصل برگزاری امتحانات نیم‌سال اول دانش‌آموزان است که امسال با توجه به شرایط خاصی ویروس کرونا ایجاد کرده، برگزاری امتحانات هم متناسب با این اوضاع و احوال تغییر کرده است.

وی ادامه داد: تمام کسانی که در سال تحصیلی در دوره ابتدایی، متوسطه اول و دوم بخش نظری به‌عنوان دانش‌آموز در مدارس استان ثبت‌نام کرده‌اند امتحانات نیم‌سال آن‌ها به شکل غیرحضوری خواهد بود.

رئیس اداره سنجش و پایش کیفیت آموزشی آموزش و پرورش استان کرمانشاه گفت: نحوه اجرای این غیرحضوری را شورای مدارس مشخص خواهد کرد که یا در بستر شاد و یا به گونه‌ای که به تصویب شورای مدرسه رسیده برگزار می‌شود. باشد برای دانش‌آموزان دوره ابتدایی متوسطه اول و دوم بخش نظری خواهد بود

وی تصریح کرد: دانش‌آموزانی داریم که جاماندگان سال تحصیلی گذشته هستند یا داوطلبان آزاد و یا کسانی هستند که امسال می‌خواهند دیپلم، پایه نهم و یا ششم خود را تکمیل کنند، امتحانات این دسته از افراد که اصطلاحا به عنوان دانش‌آموز رسمی از آن‌ها یاد نمی‌کنیم به شکل حضوری است، برخی از این افراد امتحانات پایه دوازدهم دارند که به شکل نهایی است.

یاوری اضافه کرد: دروس عمومی دانش‌آموزان فنی و حرفه‌ای هم مانند سایر دانش‌آموزان به صورت غیرحضوری و دروس شایستگی‌های فنی با رعایت پروتکل های بهداشتی و به شکلحضوری برگزار می‌شود.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=15182
  • 124 بازدید

برچسب ها