• امروز : دوشنبه - ۲۴ مرداد - ۱۴۰۱
  • برابر با : 18 - محرم - 1444
  • برابر با : Monday - 15 August - 2022

آغاز اکران فیلم در سالن سینمای کانون پرورش فکری کرمانشاه

  • کد خبر : 7571
  • ۲۴ تیر ۱۳۹۸ - ۲۲:۴۰
آغاز اکران فیلم در سالن سینمای کانون پرورش فکری کرمانشاه

به گزارش پاتاق نیوز، مهناز فتاحی در حاشیه مراسم افتتاح اکران فیلم در کانون پرورش فکری کرمانشاه گفت: از این پس خانواده‌ها با خیالی آسوده می‌توانند در کانون پرورش فکری به تماشای فیلم‌های متناسب با رده سنی فرزندانشان بنشینند.فتاحی افزود: خانواده‌های کرمانشاهی از این پس می‌توانند با خرید بلیط‌های ۲۵۰۰ تومانی در دو سانس صبح و […]

به گزارش پاتاق نیوز، مهناز فتاحی در حاشیه مراسم افتتاح اکران فیلم در کانون پرورش فکری کرمانشاه گفت: از این پس خانواده‌ها با خیالی آسوده می‌توانند در کانون پرورش فکری به تماشای فیلم‌های متناسب با رده سنی فرزندانشان بنشینند.
فتاحی افزود: خانواده‌های کرمانشاهی از این پس می‌توانند با خرید بلیط‌های ۲۵۰۰ تومانی در دو سانس صبح و بعدازظهر پای فیلم‌های در حال اکران در کانون پرورش فکری بنشینند. 
وی ادامه داد: اکران فیلم را در شهر کرمانشاه فعلا در مرکز شماره دو واقع در سه راه ۲۲ بهمن خواهیم داشت، اما در صورت استقبال خانواده ها، افزایش تعداد مراکز اکران فیلم در برنامه قرار خواهد گرفت.
مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کرمانشاه گفت: امروز و به مناسبت افتتاحیه، اکران ویژه فیلم سینمایی”ضربه فنی” را در شهر کرمانشاه در دو مرکز شماره دو واقع در سه راه ۲۲ بهمن و مرکز شماره چهار واقع در پارک معلم و مرکز کانون پرورشی سرپلذهاب به صورت رایگان خواهیم داشت.
وی ادامه داد: این فیلم که یکی از تولیدات امور سینمایی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در سال ۱۳۹۷ است به مدت یک ماه در این سالن‌ها در قالب طرح “کانون نمایش”به روی پرده می‌رود.
اکران فیلم در سالن سینمای مرکز شماره ۲ کانون پرورشی واقع در سه راه ۲۲ بهمن در دو سانس ۹ تا ۱۱ و ۱۸ تا ۲۰ انجام می‌شود و علاقمندان می‌توانند در همان محل نسبت به تهیه بلیط اقدام کنند.منبع: خبرگزاری صداوسیما

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=7571
  • 439 بازدید

برچسب ها