• امروز : دوشنبه - ۲ خرداد - ۱۴۰۱
  • برابر با : 22 - شوال - 1443
  • برابر با : Monday - 23 May - 2022

آغاز به کار آزمایشگاه مرجع تشخیص کرونا در کرمانشاه

  • کد خبر : 9669
  • ۰۷ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۲
آغاز به کار آزمایشگاه مرجع تشخیص کرونا در کرمانشاه

به گزارش پاتاق نیوز، معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: کیت‌های تشخیص بیماری کرونا به دانشگاه علوم پزشکی تحویل شده واز این پس تست‌های تشخیص کرونا در کرمانشاه انجام می‌شود. دکتر شکیبا بااشاره به اینکه فقط ۶ دانشگاه علوم پزشکی در کشورمجهز به این دستگاههاست افزود: تست اولیه تشخیص کرونا در ۲۴ ساعت مشخص می‌شود […]

به گزارش پاتاق نیوز، معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: کیت‌های تشخیص بیماری کرونا به دانشگاه علوم پزشکی تحویل شده واز این پس تست‌های تشخیص کرونا در کرمانشاه انجام می‌شود.

دکتر شکیبا بااشاره به اینکه فقط ۶ دانشگاه علوم پزشکی در کشورمجهز به این دستگاههاست افزود: تست اولیه تشخیص کرونا در ۲۴ ساعت مشخص می‌شود که در صورت مثبت بودن، از بیمار تست تاییدیه گرفته می‌شود که جواب نهایی آن هم ۴۸ ساعت زمان می‌برد.
شکیبا بااشاره به اینکه یک مورد مثبت کرونا در کرمانشاه تایید شد ه است افزود: بیمار تحت مراقبت شدید بهداشتی قرار گرفت و پس از بازیابی سلامت، از بیمارستان مرخص شد.
وی ادامه داد: افراد که دچار عفونت‌های تنفسی هستند، می‌توانند با مراجعه به تمامی مراکز درمانی، بیمارستان‌ها و مطب‌ها با انجام یک‌سری اقدامات توسط پزشک، اگر مشکوک به کرونا تشخیص داده شوند به بیمارستان گلستان ارجاع داده می‌شوند، طی آزمایشات نمونه‌های گرفته می‌شود و اگر نتیجه آزمایش مثبت باشد، بیمار کرونایی بستری می‌شود.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=9669
  • 219 بازدید

برچسب ها