• امروز : دوشنبه - ۲ خرداد - ۱۴۰۱
  • برابر با : 22 - شوال - 1443
  • برابر با : Monday - 23 May - 2022

آغاز سال تحصیلی دانشگاه رازی از ۲۹ شهریور

  • کد خبر : 11886
  • ۲۳ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۱
آغاز سال تحصیلی دانشگاه رازی از ۲۹ شهریور

به گزارش پاتاق نیوز، معاون آموزشی دانشگاه رازی کرمانشاه شروع سال تحصیلی دانشجویان این دانشگاه را از ۲۹ شهریور و به شکل ترکیبی از حضوری و مجازی اعلام کرد. دکتر علی سلیمی در تشریح برنامه‌های این دانشگاه برای شروع سال تحصیلی دانشجویانش، اظهارکرد: شروع سال تحصیلی دانشجویان دانشگاه رازی از ۲۹ شهریور و دانشجویان جدید الورود […]

به گزارش پاتاق نیوز، معاون آموزشی دانشگاه رازی کرمانشاه شروع سال تحصیلی دانشجویان این دانشگاه را از ۲۹ شهریور و به شکل ترکیبی از حضوری و مجازی اعلام کرد.

دکتر علی سلیمی در تشریح برنامه‌های این دانشگاه برای شروع سال تحصیلی دانشجویانش، اظهارکرد: شروع سال تحصیلی دانشجویان دانشگاه رازی از ۲۹ شهریور و دانشجویان جدید الورود هم از اواخر مهرماه خواهد بود.

وی در خصوص نحوه برگزاری کلاس‌ها هم گفت: با توجه به تداوم شیوع بیماری کرونا، برای سال تحصیلی پیش رو هم برگزاری کلاس‌ها ترکیبی از حضوری و مجازی است.

معاون آموزشی دانشگاه رازی اضافه کرد: در این راستا، کلاس‌های دانشجویان مقطع دکتری و کارشناسی ارشد به شکل حضوری و دانشجویان مقطع کارشناسی هم به شکل مجازی – آفلاین و آنلاین –  برگزار می‌شود.

وی از آماده سازی خوابگاه‌های این دانشگاه برای پذیرش دانشجویان تحصیلات تکمیلی هم خبرداد و گفت: باتوجه به اینکه کلاس‌های دانشجویان مقطع کارشناسی به شکل مجازی برگزاری می‌شود، برای همین خوابگاه‌ها خلوتتر شده و تراکم جمعیت در آنها را نداریم. بعلاوه تدابیر لازم اندیشیده شده تا بصورت مستمر ضدعفونی کردن آنها و نظارت بر رعایت پروتکل‌های بهداشتی انجام گیرد.

سلیمی در رابطه با دانشجویان جدیدالورود هم اعلام کرد: دانشگاه رازی کرمانشاه هرساله حدود ۳۵۰۰ دانشجوی جدید پذیرش دارد که امسال با توجه به شیوع بیماری کرونا و تاخیری که در برگزاری آزمون سراسری داشتیم، کلاس‌های آنها نیز با تاخیر برگزار خواهد شد.

وی یادآورشد: البته کلاس‌های دانشجویان جدید الورود نیز احتمالا در گروه‌های مختلف تا یکی دو هفته به شکل حضوری برگزار می‌شود و پس از آن مجازی خواهد بود.

معاون آموزشی دانشگاه رازی کرمانشاه همچنین از راه‌اندازی هفت رشته جدید در این دانشگاه برای سال تحصیلی پیش رو خبر داد و گفت: همچنین هیچ رشته‌ای را برای سال ورودی جدید حذف نکرده‌ایم.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=11886
  • 122 بازدید

برچسب ها