• امروز : یکشنبه - ۱۲ تیر - ۱۴۰۱
  • برابر با : 4 - ذو الحجة - 1443
  • برابر با : Sunday - 3 July - 2022

آغاز سومین مرحله پرداخت طلب مالباختگان پرونده گلیم و گبه

  • کد خبر : 6933
  • ۲۸ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۱:۳۶
آغاز سومین مرحله پرداخت طلب مالباختگان پرونده گلیم و گبه

به گزارش پاتاق نیوز، محمدحسین صادقی با اعلام خبر فوق گفت: در آستانه هفته قوه قضائیه سومینمرحله پرداخت طلب مالباختگان پرونده موسوم به گلیم و گبه کرمانشاهان امروز (۲۸ خرداد) به حساب شکات نزد بانک ملی واریز شد. صادقی با اعلام اینکه در این مرحله هشت میلیارد و ۹۰۰ میلیون تومان را به حساب هزار و […]

به گزارش پاتاق نیوز، محمدحسین صادقی با اعلام خبر فوق گفت: در آستانه هفته قوه قضائیه سومینمرحله پرداخت طلب مالباختگان پرونده موسوم به گلیم و گبه کرمانشاهان امروز (۲۸ خرداد) به حساب شکات نزد بانک ملی واریز شد.

صادقی با اعلام اینکه در این مرحله هشت میلیارد و ۹۰۰ میلیون تومان را به حساب هزار و ۹۷۳ مالباخته واریز کردیم افزود :پراختی‌های امروز (سه شنبه) باعث تسویه تعدادی دیگر از شکات شد،
وی همچنین تصریح کرد : طی سه مرحله پرداختی که تاکنون داشته ایم، جمعا ۹ هزار و ۱۲۶ نفر تسویه شده اند و مابقی پرداختی‌ها نیز بزودی انجام خواهد گرفت.
دادستان عمومی و انقلاب استان میزان کل پرداختی‌ها طی سه مرحله گذشته را بیش از ۸۰ میلیارد تومان اعلام کرد و گفت: درحال حاضر بخشی از طلب تعداد دو هزار و ۵۷۶ نفر از شکات باقی مانده که این تعداد در مرحله اول ۳۹ درصد از طلب خود را دریافت کرده اند، اما دستگاه قضایی استان با جدیدت و اولویت در تلاش است تا این افراد را نیز تعیین تکلیف کند.
صادقی در پایان یاد آور شد: مالباختگانی که طلب آن‌ها باقی مانده برای پیگیری طلبشان لازم نیست مراجعه حضوری به دادسرا داشته باشند، چراکه تمام اطلاعات جدید را از طریق رسانه‌های عمومی اعلام خواهیم کرد.
لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=6933
  • 298 بازدید

برچسب ها