• امروز : پنج شنبه - ۱۶ تیر - ۱۴۰۱
  • برابر با : 8 - ذو الحجة - 1443
  • برابر با : Thursday - 7 July - 2022

آغاز طرح نوروزی پلیس راهوراز شنبه ۲۵ اسفند

  • کد خبر : 5370
  • ۲۳ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۴
آغاز طرح نوروزی پلیس راهوراز شنبه ۲۵ اسفند

به گزارش پاتاق نیوز، سرهنگ “فضل‌اله شیری” رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان گفت: برای اجرای این طرح پلیس راهور علاوه بر آماده‌باش تمام نیرو‌های راهور، همیاران پلیس و پلیس یاران نوجوان و جوان را نیز به همراهی دعوت می‌کند. وی افزود: کودکان مقطع ابتدایی و پیش دبستانی به عنوان همیار پلیس می‌توانند ۷ مورد تخلف و […]

به گزارش پاتاق نیوز، سرهنگ “فضل‌اله شیری” رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان گفت: برای اجرای این طرح پلیس راهور علاوه بر آماده‌باش تمام نیرو‌های راهور، همیاران پلیس و پلیس یاران نوجوان و جوان را
نیز به همراهی دعوت می‌کند.
وی افزود: کودکان مقطع ابتدایی و پیش دبستانی به عنوان همیار پلیس می‌توانند ۷ مورد تخلف و دانش آموزان مقطع متوسطه اول به عنوان پلیس یار نوجوان و دانش آموزان مقطع متوسطه دوم نیز می‌توانند ۹ مورد تخلف را به صورت مؤدبانه به خانواده‌ها یاد آوری کنند.
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان کرمانشاه با اشاره به اینکه در طرح ترافیک نوروزی برخورد با تخلفات حادثه ساز در دستور کار قرار می‌گیرد، گفت: از آنجا که ایمنی شهروندان دغدغه پلیس است در این میان با خودرو‌هایی که ایمنی رانندگان را به خطر بیندازند برخورد خواهد شد.
وی با بیان اینکه ۱۷ عنوان تخلف حادثه ساز داریم، ادامه داد: اگر راننده‌ای همزمان مرتکب ۲ تخلف حادثه ساز شود خودروی وی به مدت ۷۲ ساعت توقیف خواهد شد.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=5370
  • 396 بازدید

برچسب ها