• امروز : دوشنبه - ۲۶ اردیبهشت - ۱۴۰۱
  • برابر با : 15 - شوال - 1443
  • برابر با : Monday - 16 May - 2022

آغاز عملیات بازسازی سینما پیروزی شهر کرمانشاه

  • کد خبر : 9587
  • ۲۱ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۷:۱۸
آغاز عملیات بازسازی سینما پیروزی شهر کرمانشاه

به گزارش پاتاق نیوز، مسوول امور سینمایی حوزه هنری کرمانشاه، از آغاز عملیات بازسازی سینما پیروزی شهر کرمانشاه در اوایل سال ۹۹ خبر داد . محمدجواد کنجوری مسوول امور سینمایی حوزه هنری کرمانشاه، از آغاز عملیات بازسازی سینما پیروزی شهر کرمانشاه در اوایل سال ۹۹ خبر داد و گفت : برای ایجاد هفت سالن سینما در این پروژه و […]

به گزارش پاتاق نیوز، مسوول امور سینمایی حوزه هنری کرمانشاه، از آغاز عملیات بازسازی سینما پیروزی شهر کرمانشاه در اوایل سال ۹۹ خبر داد .

محمدجواد کنجوری مسوول امور سینمایی حوزه هنری کرمانشاه، از آغاز عملیات بازسازی سینما پیروزی شهر کرمانشاه در اوایل سال ۹۹ خبر داد و گفت : برای ایجاد هفت سالن سینما در این پروژه و بخش‌های مختلف دیگر، ۴۰ میلیارد تومان اعتبار تخصیص یافته است.

او گفت : بعد از سینما فروهر که در سال ۱۳۱۰ در کرمانشاه ایجاد شد، سینما پیروزی دومین سینمای شهر کرمانشاه است که در سال ۱۳۴۵ تاسیس شد، اما متاسفانه در جریان زلزله سال ۹۶ به طور کامل تخریب شد و از بهره‌برداری باز ماند.

او موقعیت سینما پیروزی در کرمانشاه را راهبردی دانست و گفت: حدود ۲۵ مرکز فرهنگی هنری مانند پارک، کتابخانه، امکان گردشگری و … در اطراف سینما وجود دارد که مخاطبان بیشتری را جذب می‌کند.

کنجوری افزود: این پردیس قرار است در هشت طبقه در قالب یک مرکز تجاری فرهنگی احداث شود که دارای بخش‌های مختلفی مانند کتابخانه، سرزمین کودک، رستوران، موزه صنایع دستی، نگارخانه، هایپرمارکت و پارکینگ است.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=9587
  • 260 بازدید

برچسب ها