• امروز : پنج شنبه - ۲۷ مرداد - ۱۴۰۱
  • برابر با : 21 - محرم - 1444
  • برابر با : Thursday - 18 August - 2022

آغاز نوبت دهی اینترنتی مرکز تعویض پلاک کرمانشاه

  • کد خبر : 12263
  • ۰۳ مهر ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۰
آغاز نوبت دهی اینترنتی مرکز تعویض پلاک کرمانشاه

به گزارش پاتاق نیوز، رئیس پلیس راهنمایی ورانندگی استان از آغاز نوبت دهی اینترنتی در مرکز تعویض پلاک کرمانشاه از روز پنجشنبه ۳مهر خبر داد. سرهنگ “فضل الله شیری” رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان اظهار داشت: در راستای تسهیل خدمات به شهروندان و پیشگیری از شیوع بیماری کرونا، دریافت خدمات در مرکز تعویض پلاک از این […]

به گزارش پاتاق نیوز، رئیس پلیس راهنمایی ورانندگی استان از آغاز نوبت دهی اینترنتی در مرکز تعویض پلاک کرمانشاه از روز پنجشنبه ۳مهر خبر داد.

سرهنگ “فضل الله شیری” رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان اظهار داشت: در راستای تسهیل خدمات به شهروندان و پیشگیری از شیوع بیماری کرونا، دریافت خدمات در مرکز تعویض پلاک از این پس با اخذ نوبت اینترنتی قبلی میسر خواهد بود.

وی ادامه داد: در همین راستا افرادی که قصد مراجعه به مرکز تعویض پلاک کرمانشاه را دارند می‌توانند با مراجعه به سایت راهور۱۲۰ و یا تارنمای اینترنتی به آدرس Nobatdehi.epolice.ir ابتدا نسبت به افتتاح حساب کاربری اقدام و سپس برای دریافت نوبت تقاضا دهند.

سرهنگ شیری تصریح کرد: متقاضیان دریافت خدمات از مرکز تعویض پلاک، پس از دریافت پیامک افتتاح حساب کاربری با انتخاب استان و شهر محل سکونت و همچنین نوع خدمات مورد نیاز، مبادرت به تعیین روز و ساعت حضور در مرکز تعویض پلاک کرمانشاه می‌کنند.

رئیس پلیس راهور کرمانشاه یادآور شد: پس از سیر این مراحل، پیامکی که حاوی کد رهگیری است به تلفن همراه فرد متقاضی ارسال می‌شود که ارائه آن زمان حضور در مرکز تعویض پلاک الزامی است.

وی خاطرنشان کرد: کلیه خدمات تعویض پلاک از جمله نقل و انتقال مالکیت، صدور المثنی شناسنامه، المثنی کارت خودرو و سایر خدمات برای مالکین خودرو‌های سبک، نیمه سنگین، سنگین، عمرانی و موتورسیکلت در مرکز تعویض پلاک و با نوبت اینترنتی قبلی انجام می‌شود.

سرهنگ شیری همچنین با اشاره به اضافه شدن ۲غرفه دیگر به غرفه‌های موجود مرکز تعویض پلاک تصریح کرد: افرادی که نوبت اینترنتی دریافت نکرده اند از ورودشان جلوگیری می‌شود.

این مقام انتظامی در پایان گفت: مراجعینی که به دلیل نقص مدارک از مرکز خارج می‌شوند در صورت مراجعه مجدد در همان روز خدمات مورد نیاز به آنها ارائه می‌شود، اما در صورتی که به روز دیگر موکول کنند دریافت دوباره نوبت اینترنتی الزامی است.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=12263
  • 881 بازدید

برچسب ها