• امروز : یکشنبه - ۲۵ مهر - ۱۴۰۰
  • برابر با : 11 - ربيع أول - 1443
  • برابر با : Sunday - 17 October - 2021

آغاز هشتمین دوره “مناظرات دانشجویی”

  • کد خبر : 6063
  • ۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۸:۰۹
آغاز هشتمین دوره “مناظرات دانشجویی”

به گزارش پاتاق نیوز، بهزاد خدادادی شاهیوند معاون فرهنگی سازمان جهاددانشگاهی استان کرمانشاه گفت: این دوره از مناظرات با حضور ۹ تیم دانشجویی از دانشگاه‌های رازی، علوم پزشکی، علمی کاربردی، فرهنگیان و موسسه آموزش عالی جهاددانشگاهی برگزار می‌شود. وی افزود: مرحله استانی این دوره از مناظرات به مدت ۱۰ روز برگزار و تیم منتخب به مرحله […]

به گزارش پاتاق نیوز، بهزاد خدادادی شاهیوند معاون فرهنگی سازمان جهاددانشگاهی استان کرمانشاه گفت: این دوره از مناظرات با حضور ۹ تیم دانشجویی از دانشگاه‌های رازی، علوم پزشکی، علمی کاربردی، فرهنگیان و موسسه آموزش عالی جهاددانشگاهی برگزار می‌شود.
وی افزود: مرحله استانی این دوره از مناظرات به مدت ۱۰ روز برگزار و تیم منتخب به مرحله منطقه‌ای غرب کشور ودر ادامه نیز به مرحله کشوری اعزام خواهند شد.
خدادادی شاهیوند ادامه داد: تیم‌های شرکت کننده به صورت ۴ نفره ودر حضور داوران که از اساتید دانشگاهی هستند، در موضوعات سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، فرهنگی و علمی با هم به مناظره خواهند پرداخت.
معاون فرهنگی سازمان جهاددانشگاهی کرمانشاه هدف از برگزاری این مناظرات را ایجاد فضا و فرصتی مناسب برای بیان مطالب و نظرات دانشجویان درحوزه‌های مختلف و درچارچوب قانون اعلام کرد و گفت: برگزاری چنین مناظرتی به پویایی دانشجویان و دانشگاه‌های کشور کمک می‌کند.
خدادادی شاهیوند آشنایی دانشجویان با شیوه تعامل و گفتگو، حل بیان مساله و توان ایده پردازی را از دیگر اهداف برگزاری مناظرات دانشجویی دانست

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=6063
  • 283 بازدید

برچسب ها