• امروز : دوشنبه - ۲ خرداد - ۱۴۰۱
  • برابر با : 22 - شوال - 1443
  • برابر با : Monday - 23 May - 2022

آغاز کلاس‌های آموزشی دانشگاه رازی کرمانشاه

  • کد خبر : 11285
  • ۳۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۶:۳۷
آغاز کلاس‌های آموزشی دانشگاه رازی کرمانشاه

به گزارش پاتاق نیوز ، معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه رازی کرمانشاه در اطلاعیه‌ای اعلام کرد که کلاس‌های آموزشی نیمسال اول تحصیلی ۱۴۰۰-۱۳۹۹ از ۲۹شهریور ماه آغاز می‌شود. معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه رازی کرمانشاه در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: پیرو تصمیمات شورای آموزشی و تحصیلات تکمیلی، زمان انتخاب واحد دانشجویان مقاطع مختلف دانشگاه رازی در نیمسال […]

به گزارش پاتاق نیوز ، معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه رازی کرمانشاه در اطلاعیه‌ای اعلام کرد که کلاس‌های آموزشی نیمسال اول تحصیلی ۱۴۰۰-۱۳۹۹ از ۲۹شهریور ماه آغاز می‌شود.

معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه رازی کرمانشاه در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: پیرو تصمیمات شورای آموزشی و تحصیلات تکمیلی، زمان انتخاب واحد دانشجویان مقاطع مختلف دانشگاه رازی در نیمسال اول ۱۴۰۰-۱۳۹۹ اعلام شد.

بر این اساس، انتخاب واحد دانشجویان مقاطع کاردانی و کارشناسی، ۱۶و۱۷ شهریور ماه و انتخاب واحد دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد و دکتری، ۱۷شهریور ماه صورت می‌گیرد.

همچنین، دانشجویان مقطع دکتری عمومی ۱۷شهریور ماه می‌توانند انتخاب واحد انجام دهند.حذف و اضافه تمامی مقاطع نیز ۲۲شهریور ماه صورت خواهد گرفت.

کلاس‌های آموزشی دانشگاه رازی کرمانشاه هم در این نیمسال از ۲۹شهریور ماه برگزار می‌شود. علاوه بر این، کلاس‌های مقاطع تحصیلات تکمیلی و دروس عملیات درمانگاهی و کارورزی دکتری عمومی دامپزشکی به صورت حضوری برگزار می‌شود و سایر موارد به صورت غیرحضوری و در سامانه آموزش مجازی برگزار خواهند شد.اجرای این تصمیم منوط به عدم ممانعت کمیته‌های مرجع و مرتبط با موضوع ویروس کرونا است

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=11285
  • 132 بازدید

برچسب ها