• امروز : پنج شنبه - ۹ تیر - ۱۴۰۱
  • برابر با : 1 - ذو الحجة - 1443
  • برابر با : Thursday - 30 June - 2022

آقایان شانتاژگر شورای شهر لطفا با مردم رو راست باشید!

  • کد خبر : 3149
  • ۱۰ مهر ۱۳۹۷ - ۲۰:۱۲
آقایان شانتاژگر شورای شهر لطفا با مردم رو راست باشید!

به گزارش” پاتاق نیوز “ با به پایان رسیدن زمان انتخاب شهردار و احتمال زیاد انحلال شورا عده ای از اعضای شورای اسلامی شهر کرمانشاه با شانتاژ فضای رسانه‌ای وانمود کردند که ۵ عضو دیگر (اقلیت) مقصر این بلاتکلیفی در شهر کرمانشاه هستند. در حالی که ۵عضو مذکور به دنبال اجرای قانون بوده و همگی […]

به گزارش” پاتاق نیوز “ با به پایان رسیدن زمان انتخاب شهردار و احتمال زیاد انحلال شورا عده ای از اعضای شورای اسلامی شهر کرمانشاه با شانتاژ فضای رسانه‌ای وانمود کردند که ۵ عضو دیگر (اقلیت) مقصر این بلاتکلیفی در شهر کرمانشاه هستند.
در حالی که ۵عضو مذکور به دنبال اجرای قانون بوده و همگی معتقدند برای حمایت از رای مردم و احترام به حقوق آنها بهترین تصمیم را در انتخاب شهردار گرفته و خواهند گرفت.
روز گذشته به ناگاه خبری مبنی بر عدم حضور ۵ عضو در جلسه شورا و از رسمیت افتادن این جلسه در خروجی برخی پایگاه های خبری قرار گرفت که این موضوع با واکنش نائب رئیس و برخی اعضاء از جریان اقلیت قرارگرفت و عنوان شد : برای برگزاری جلسه رسمی لازم است هیات رئیسه از یک هفته قبل به اعضاء اطلاع‌رسانی لازم را انجام دهد ، بنابراین عدم حضور در جلسه روز گذشته از سوی برخی از اعضا با توجه به عدم رعایت موارد قانونی قابل احترام است.
“پاتاق نیوز” بعنوان رسانه حق طلب در استان کرمانشاه که همیشه به دنبال اخبار حق و انتشار آن برای مردم است از آن دسته اعضای شورای شهری که روزی خودشان برای رای گرفتن از بقیه اعضا شورا از حضور در جلسات خودداری میکردن تقاضا دارد به دور از جریانات و حرف و حدیث های داخلی با مردم رو راست بوده و پشت پرده این انتخاب بعد انتخاب هیئت رئیسه را بیان کنند!!
 آیا قبل از تعیین رئیس شورا ضرورتی برای انتخاب شهردار نبود و به ناگاه بعد انتخاب آقایان انتخاب شهردار ضرورت پیدا کرد؟؟؟!!

حرف آخر با رسانه هایی که با روابط خاص با اعضای شانتاژگر در جلسات حضور پیدا می کنند و حرف های یکطرفه این اعضا را منتشر میکنند: رسالت رسانه آگاه سازی مردم نسبت به حق و حقیقت است و در فضای رسانه ای اجازه نداریم که هر زمان که بخواهیم هر مطلبی از قول هرکسی را نقل کنیم!!!!

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=3149
  • 418 بازدید

برچسب ها