• امروز : سه شنبه - ۱۶ آذر - ۱۴۰۰
  • برابر با : 3 - جماد أول - 1443
  • برابر با : Tuesday - 7 December - 2021

آماده‌باش آتش‌نشانی کرمانشاه برای چهارشنبه‌ آخر سال

  • کد خبر : 5304
  • ۱۹ اسفند ۱۳۹۷ - ۲۲:۳۹
آماده‌باش آتش‌نشانی کرمانشاه برای چهارشنبه‌ آخر سال

به گزارش پاتاق نیوز، غلامرضا رضایی اظهار داشت: برای مقابله و امدادرسانی به‌ موقع در حوادث احتمالی چهارشنبه آخر سال تمامی کارکنان سازمان آتش‌نشانی اعم از ستادی، عملیاتی، تجهیزات امدادی و اطفایی و ماشین‌آلات سبک، نیمه‌سنگین و سنگین سازمان در حالت آماده‌باش هستند. وی از آمادگی تمامی ایستگاه‌های آتش‌نشانی کرمانشاه خبر داد و گفت: همکاری‌های متعددی با […]

به گزارش پاتاق نیوز، غلامرضا رضایی اظهار داشت: برای مقابله و امدادرسانی به‌ موقع در حوادث احتمالی چهارشنبه آخر سال تمامی کارکنان سازمان آتش‌نشانی اعم از ستادی، عملیاتی، تجهیزات امدادی و اطفایی و ماشین‌آلات سبک، نیمه‌سنگین و سنگین سازمان در حالت آماده‌باش هستند.
وی از آمادگی تمامی ایستگاه‌های آتش‌نشانی کرمانشاه خبر داد و گفت: همکاری‌های متعددی با فرمانداری، نیرو انتظامی، هلال‌احمر و ارگان‎های دیگر مبنی بر اقدامات چهارشنبه آخر سال انجام شده است و امید است در این راستا مردم کرمانشاه همکاری‎های لازم را با ارگان‌های مربوطه در چهارشنبه آخر سال داشته باشند.
مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی کرمانشاه با اشاره به اینکه گشت‌های سیار در محلات پرحادثه حضور دارند بیان کرد: گشت‌های سیار در محلات پرازدحام همچون نوبهار و طاقبستان حضور دارند که به محض وقوع حادثه‌ای احتمالی به شهروندان خدمات‌رسانی و امداد‌رسانی انجام شود.
رضایی با بیان اینکه والدین نقش مهمی در کنترل و کاهش حوادث مربوط به چهارشنبه آخر سال دارند بیان کرد: رنگ‌ها، مواد شیمیایی و محترقه در آخرین روزهای سال با توجه به چهارشنبه‌ آخر سال سبب ایجاد خطرات بسیاری برای همشهریان می‌شود.
وی با بیان اینکه خانواده‌ها باید کودکان، نوجوانان و جوانان خود را در زمینه خطرات مربوط به استفاده نادرست از مواد محترقه آگاه کنند، عنوان کرد: چنانچه شهروندان خرید و فروش مواد محترقه را در واحدهای فروش مواد شیمیایی مشاهده کردند به نیروی انتظامی اطلاع دهند تا از آسیب‎های احتمالی جلوگیری شود.
مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی کرمانشاه درباره اقدامات سازمان آتش‌نشانی در این زمینه گفت: در این راستا سازمان آتش‌نشان با حضور در مدارس به دانش‌آموزان نیز فرهنگ ایمنی را آموزش داده است.
رضایی با بیان اینکه خانواده‌ها با آموزش‌های مختلف، زمینه آگاه‌سازی فرزندان خود را فراهم کنند، عنوان کرد: تمامی عوامل و کارکنان آتش نشانی کرمانشاه برای پیشگیری و امداد به موقع به مصدومان و حادثه‌های احتمالی چهارشنبه آخر سال در آماده باش کامل قرار دارند اما از شهروندان درخواست می‌شود که موارد ایمنی را رعایت کرده و از هرگونه اقدام خطرآفرین به طور جد خودداری کنند.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=5304
  • 390 بازدید

برچسب ها