• امروز : سه شنبه - ۲۸ دی - ۱۴۰۰
  • برابر با : 15 - جماد ثاني - 1443
  • برابر با : Tuesday - 18 January - 2022

آمادگی شهرداری کرمانشاه برای استقبال از فصل سرد

  • کد خبر : 12932
  • ۲۳ مهر ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۲
آمادگی شهرداری کرمانشاه برای استقبال از فصل سرد

به گزارش پاتاق نیوز، معاون خدمات شهری شهرداری کرمانشاه گفت: در تمام سطح هشت منطقه تمهیدات لازم برای بحران های احتمالی در فصل سرما دیده شده است. خسرو عیسائیان امروز در جمع اصحاب رسانه از آمادگی شهرداری کرمانشاه برای مقابله با مشکلات احتمالی فصول سرد سال، پاییز و زمستان خبر داد. وی ادامه داد: در تمام […]

به گزارش پاتاق نیوز، معاون خدمات شهری شهرداری کرمانشاه گفت: در تمام سطح هشت منطقه تمهیدات لازم برای بحران های احتمالی در فصل سرما دیده شده است.

خسرو عیسائیان امروز در جمع اصحاب رسانه از آمادگی شهرداری کرمانشاه برای مقابله با مشکلات احتمالی فصول سرد سال، پاییز و زمستان خبر داد.

وی ادامه داد: در تمام سطح هشت منطقه تمهیدات لازم برای فصل سرما با احداث کانال، جوی، سیل‌بند، لوله‌گذاریو لایه‌روبی برای دفع آب‌های سطحی که براساس تجربه طی سال‌های گذشته مشکلاتی را ایجاد کرده بوده، دیده شده تا بتوانیم در جهت بحران‌های احتمالی با کیفیت‌ترین خدمت رسانی را به مردم داشته باشیم تا شهروندان با کمترین مشکل در فصل سرما مواجه شوند.

معاون خدمات شهری شهرداری کرمانشاه اضافه کرد: برای آمادگی هر چه بیشتر در تمامی مناطق و سازمان‌ها در حال دپوی نمک و شن و تامین ماشین‌آلات در راستای برف‌روبی هستند.

وی در ادامه اشاره‌ای به احداث خیابان غذا در محدوده سراب قنبر کرمانشاه داشت و گفت: کار، کارشناسی شده و مصوبه شورا است، بعد از تکمیل محل عبور برقرار است و سد معبری در پیاده‌رو ایجاد نمی‌کند.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=12932
  • 102 بازدید

برچسب ها