• امروز : پنج شنبه - ۹ تیر - ۱۴۰۱
  • برابر با : 1 - ذو الحجة - 1443
  • برابر با : Thursday - 30 June - 2022

آمادگی پلیس راهور کرمانشاه برای پوشش ترافیکی شب‌های محرم

  • کد خبر : 8348
  • ۰۶ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۶:۳۲
آمادگی پلیس راهور کرمانشاه برای پوشش ترافیکی شب‌های محرم

  به گزارش پاتاق نیوز، سرهنگ فضل الله شیری اظهار داشت: با توجه به اینکه امنیت ترافیکی شهروندان برای پلیس راهور مهم است، بصورت ویژه تخلفات رانندگی در شب‌های ماه محرم کنترل می‌شود. وی افزود: با توجه به حضور هیئت‌های مذهبی در سطح شهر و برگزاری مراسم عزاداری، پلیس راهنمایی و رانندگی در راستای روان سازی […]

  به گزارش پاتاق نیوز، سرهنگ فضل الله شیری اظهار داشت: با توجه به اینکه امنیت ترافیکی شهروندان برای پلیس راهور مهم است، بصورت ویژه تخلفات رانندگی در شب‌های ماه محرم کنترل می‌شود.

وی افزود: با توجه به حضور هیئت‌های مذهبی در سطح شهر و برگزاری مراسم عزاداری، پلیس راهنمایی و رانندگی در راستای روان سازی ترافیک و تسهیل در عبور و مرور شهروندان طرح ویژه ترافیکی اجرا خواهد کرد.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان کرمانشاه از ابلاغ موارد و نکات لازم به هیئت ها همچون عدم انسداد معابر خبر داد و گفت: هیئت‌ها همچنین در رابطه با مشکلات ترافیکی که ممکن است به دنبال ایجاد داربست، نصب بنر، توزیع نذورات و… برای مردم به وجود آید، مسئول هستند.

این مسئول خواستار رعایت سرعت مطمئنه از سوی رانندگان در شب های محرم و در هنگام برگزاری مراسم عزاداری شد و گفت: هیئت ها نیز نسبت به زمان تعیین شده برای انجام عزاداری توجه داشته باشند و آن را رعایت کنند.

سرهنگ شیری همچنین در خصوص شعارنویسی بر روی خودروها نیز گفت: شعارنویسی ها نباید به گونه‌ای باشد که شیشه خودرو پوشانده شده و مانع مشاهده داخل خودرو شود و در صورت مشاهده چنین موردی خودرو توقیف خواهد شد.

وی از توقیف خودروهایی خبر داد که شعارهای نامتعارف بر روی آنها درج شده باشد.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان کرمانشاه با بیان اینکه گل آلود کردن خودروها را نیز ممنوع است، گفت: پلیس راهنمایی و رانندگی طی شب های برگزاری مراسم عزاداری محرم در کنار هیئت های مذهبی حضوری فعال خواهد داشت.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=8348
  • 300 بازدید

برچسب ها