• امروز : دوشنبه - ۲ خرداد - ۱۴۰۱
  • برابر با : 22 - شوال - 1443
  • برابر با : Monday - 23 May - 2022

آموزش رایگان ۵۷۰ هزار کرمانشاهی برای ورود به بازار بورس

  • کد خبر : 11917
  • ۲۳ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۵:۱۸
آموزش رایگان ۵۷۰ هزار کرمانشاهی برای ورود به بازار بورس

به گزارش پاتاق نیوز، به نقل از خبرگزاری مهر، مدیر منطقه‌ای بورس کرمانشاه از آموزش رایگان ۵۷۰ هزار کرمانشاهی برای ورود به بازار بورس خبر داد. حسین خوش اقبال صبح امروز در دیدار با مدیر بورس منطقه‌ای کرمانشاه با تاکید بر اهمیت رونق اقتصادی در تأمین امنیت و سلامت اجتماعی اظهار کرد: بیش از ۱۰ سال […]

به گزارش پاتاق نیوز، به نقل از خبرگزاری مهر، مدیر منطقه‌ای بورس کرمانشاه از آموزش رایگان ۵۷۰ هزار کرمانشاهی برای ورود به بازار بورس خبر داد.

حسین خوش اقبال صبح امروز در دیدار با مدیر بورس منطقه‌ای کرمانشاه با تاکید بر اهمیت رونق اقتصادی در تأمین امنیت و سلامت اجتماعی اظهار کرد: بیش از ۱۰ سال گذشته مقام معظم رهبری سال‌ها را با عنوان اقتصادی نام‌گذاری کرده‌اند که این نشانه اهمیت کلان کشور به مساله اقتصاد است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کرمانشاه با بیان اینکه اولویت حوزه سیاسی و امنیتی نیز رونق اقتصاد است، اظهار کرد: امیدواریم تصمیمات این حوزه بتواند زمینه افزایش سرمایه‌گذاری در استان و رونق اقتصاد را به همراه داشته باشد.

مدیر منطقه‌ای بورس کرمانشاه نیز در این دیدار خاطرنشان کرد: به‌زودی شرکت‌های بیشتری از کرمانشاه در بورس عرضه می‌شود.

محمد بهمن ادامه داد: استقبال مردم کرمانشاه از بورس اگرچه افزایش یافته، اما همچنان نسبت به کشور رتبه پایینی داریم و برای حل این مهم برای ۵۷۰ هزار کرمانشاهی که به بازار بورس ورود داشته‌اند آموزش رایگان فراهم کرده‌ایم.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=11917
  • 136 بازدید

برچسب ها