• امروز : دوشنبه - ۶ تیر - ۱۴۰۱
  • برابر با : 28 - ذو القعدة - 1443
  • برابر با : Monday - 27 June - 2022

آیا فیروزه زیر پای مدرس را خالی می‌کند؟

  • کد خبر : 4087
  • ۰۴ دی ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۶
آیا فیروزه زیر پای مدرس را خالی می‌کند؟

به گزارش پاتاق نیوز، یکماهی می‌شود که از گزارش خبرگزاری مهر و شبکه اطلاع رسانی مرصاد درخصوص مجتمع تجاری فیروزه می‌گذرد و انتظار می‌رفت پس از انتشار تصاویر مستند این دو پایگاه خبری از وضعیت مجتمع فیروزه، مسؤلین در جهت جلوگیری از تخریب آن اقدام کنند اما با این وضع و عدم توجه مسئولان باید […]

به گزارش پاتاق نیوز، یکماهی می‌شود که از گزارش خبرگزاری مهر و شبکه اطلاع رسانی مرصاد درخصوص مجتمع تجاری فیروزه می‌گذرد و انتظار می‌رفت پس از انتشار تصاویر مستند این دو پایگاه خبری از وضعیت مجتمع فیروزه، مسؤلین در جهت جلوگیری از تخریب آن اقدام کنند اما با این وضع و عدم توجه مسئولان باید گفت آیا فیروزه زیر پای مدرس را خالی می کند؟

مهندس سالاری معاون عمرانی استاندار کرمانشاه چندی پیش در پاسخ به سؤال خبرنگاران مبنی بر وضعیت فیروزه بکجا رسید گفته بود : باید از شهردار بپرسید بنده مطلع نیستم.

اما جناب آقای مهندس سالاری، اینکه شما می گوید مطلع نیستید خلاف واقع است، مگر غیر از این است که شما مورخ ۱۰ بهمن ماه سال ۱۳۹۵ بعنوان عضو هیت مدیره شرکت توسعه و عمران با حضور در دفتر شهردار وقت آقای آرش رضایی صورتجلسه ای را مبنی بر واگذاری این مجتمع امضا کردید و همان صورتجلسه به شورای شهر ارسال و مصوب گردید؟ پس چرا می‌گوید مطلع نیستید؟ آیا آن مصوبه اجرایی شد؟ مگر شما معاونت عمرانی استانداری را برعهده ندارید؟ مگر می‌شود شما با داشتن این سمت از پروژه ای به این بزرگی مطلع نباشید؟ جناب آقای مهندس سالاری، امنیت مردم در خطر است لذا اگر مطلع نیستید زودتر مطلع شوید تا فیروزه زیر پای مدرس را خالی نکرده است.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=4087
  • 491 بازدید

برچسب ها