• امروز : دوشنبه - ۱۵ آذر - ۱۴۰۰
  • برابر با : 2 - جماد أول - 1443
  • برابر با : Monday - 6 December - 2021
رئیس کل دادگستری استان کرمانشاه:

ابهت حاج قاسم لرزه بر اندام دشمنان می انداخت

  • کد خبر : 15338
  • ۱۱ دی ۱۳۹۹ - ۱۴:۱۹
ابهت حاج قاسم لرزه بر اندام دشمنان می انداخت
رئیس کل دادگستری استان کرمانشاه گفت: اخلاص سرشار سردار سلیمانی موجب شده بود که هیمنه و ابهتش لرزه بر اندام دشمنان اسلام و انقلاب بیندازد.

به گزارش پاتاق نیوز، پرویز توسلی‌زاده ضمن تسلیت ایام فاطمیه و سالروز شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی، اظهار داشت: یکی از ویژگی‌های برجسته سردار دل‌ها حرکت بر مدار ولایت و رضایتمندی خدا بود تا جایی که در زندگی سراسر از جهاد و تلاش او، ذره‌ای انحراف از این خط اصیل مشاهده ‌نمی‌شود.

وی ادامه داد : اخلاص سرشار سردار سلیمانی موجب شده بود که هیمنه و ابهتش لرزه بر اندام دشمنان اسلام و انقلاب بیندازد، به همین دلیل هم بارها دیده‌ایم با دست خالی وارد میدان می‌شد و سرنوشت جنگ را به نفع جبهه‌های مقاومت تغییر می‌داد.

رئیس کل دادگستری استان کرمانشاه تصریح کرد: باید دانست اینگونه کارها جز با نصرت‌الهی که بر بندگان مومن و مخلصش نازل می‌شود، میسر نیست و فقط امدادهای خداوندی‌ست که می‌تواند شخصی را در مقابل جنگ نرم‌افزاری و سخت‌افزاری دشمن پیروز کند.

وی اضافه کرد: درسی را که باید همه مسئولین و مردم از این شهید عزیز بیاموزند این‌است که خود را مطیع محض فرامین رهبر معظم انقلاب بدانند و تا پای جان از این نظام مقدس اسلامی که حاصل خون هزاران شهید عزیز است دفاع کنند

توسلی زاده در پایان، گفت:از خداوند متعال برای آن شهید عزیز و یارانش درخواست علو درجات داریم و امیدواریم بتوانیم در راستای آرمان‌های این شهید بزرگوار گام‌های موثری برداریم.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=15338
  • 303 بازدید