• امروز : سه شنبه - ۳۰ دی - ۱۳۹۹
  • برابر با : 6 - جماد ثاني - 1442
  • برابر با : Tuesday - 19 January - 2021

اتصال تمامی مدارس شهری استان کرمانشاه به اینترنت پر سرعت

  • کد خبر : 10389
  • ۲۵ تیر ۱۳۹۹ - ۱۸:۳۹
اتصال تمامی مدارس شهری استان کرمانشاه به اینترنت پر سرعت

به گزارش پاتاق نیوز، تمامی مدارس شهری استان کرمانشاه به شبکه اینترنت پر سرعت متصل شدند. مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان گفت: با توافق به‌عمل آمده بین وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات با وزارت آموزش و پرورش در راستای اجرای پروژه ملی اتصال مدارس به اینترنت پر سرعت، اجرای این پروژه در استان کرمانشاه در وضعیت […]

به گزارش پاتاق نیوز، تمامی مدارس شهری استان کرمانشاه به شبکه اینترنت پر سرعت متصل شدند.

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان گفت: با توافق به‌عمل آمده بین وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات با وزارت آموزش و پرورش در راستای اجرای پروژه ملی اتصال مدارس به اینترنت پر سرعت، اجرای این پروژه در استان کرمانشاه در وضعیت مطلوبی قرار دارد.


شهریار بهنیا افزود: با پیگیری و تلاش‌های مدیران آموزش و پرورش و مخابرات منطقه کرمانشاه هم اکنون تمامی مدارس شهری به اینترنت پرسرعت متصل شده و اتصال مدارس روستایی هم روند روبه رشدی دارد.


وی اظهار داشت: اجرای این پروژه از نیمه دوم سال ۹۸ شروع شده و قرار است تا پایان مرداد امسال به اتمام برسد.

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان خاطرنشان کرد: در این پروژه شرکت مخابرات ایران، اپراتور‌های همراه اول و ایرانسل به‌عنوان مجری پروژه و ادارات کل آموزش و پرورش به‌عنوان بهره‌بردار پروژه هستند که امیدواریم تا موعد مقرر تمامی مدارس واجد شرایط از طریق پوشش ارتباطات سیار و اینترنت پرسرعت به شبکه اینترنت متصل شوند.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=10389
  • 51 بازدید

برچسب ها

نوشته های مشابه