• امروز : دوشنبه - ۶ تیر - ۱۴۰۱
  • برابر با : 28 - ذو القعدة - 1443
  • برابر با : Monday - 27 June - 2022

اتمام حجت با ا آژانس های فاقد مجوز

  • کد خبر : 7916
  • ۰۸ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۹
اتمام حجت با ا آژانس های فاقد مجوز

به گزارش پاتاق نیوز، سجاد سلیمانی داشتن پروانه فعالیت برای آژانس تلفنی و درج علائم بر روی خودرو های تحت پوشش را از الزامات آزانسهای تاکسی تلفنی عنوان و تاکیدکرد: تفاوت خودروهای تاکسی تلفنی با شخصی های مسافربر در خیابان، تابلو و علائم درج شده برای روی خودروی آنهاست که رانندگان آژانس تلفنی موظف به نصب […]

به گزارش پاتاق نیوز، سجاد سلیمانی داشتن پروانه فعالیت برای آژانس تلفنی و درج علائم بر روی خودرو های تحت پوشش را از الزامات آزانسهای تاکسی تلفنی عنوان و تاکیدکرد: تفاوت خودروهای تاکسی تلفنی با شخصی های مسافربر در خیابان، تابلو و علائم درج شده برای روی خودروی آنهاست که رانندگان آژانس تلفنی موظف به نصب آن هستند.
مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری کرمانشاه گفت: در اجرای ماده ۹ قانون حمل‌ و نقل و مدیریت مصرف سوخت و ماده ۳۲ قانون راهنمایی و رانندگی و آئین نامه سازمان تاکسیرانی باید کلیه رانندگان آژانس پروانه فعالیت را دریافت کنند.
به گفته سلیمانی، همه مدیران تاکسی تلفنی‌ها موظف هستند تمام رانندگان فعال واجد شرایط را برای دریافت پروانه تاکسیرانی جهت تشکیل پرونده معرفی کنند.
مدیرعامل تاکسیرانی کرمانشاه یادآورشد: در حال حاضر تعداد ۲۲۰ آژانس تاکسی تلفنی تحت پوشش سازمان تاکسیرانی با ۲۲۰۰راننده فعال درحال فعالیت هستند و متقاضیان جدید باید جهت دریافت پروانه تاکسیرانی اقدام کنند.
سلیمانی تصریح کرد: در صورتی‌ که راننده آژانسی پروانه تاکسیرانی را در مدت مقرر دریافت نکرده ‌باشد و مبادرت به جابجایی مسافر در این شهر کند متخلف محسوب شده و به شدت با راننده خاطی برخورد خواهد شد.
وی با اشاره به اینکه آژانسهای فاقد مجوز به زودی پلمپ می شوند اظهار داشت: نظام‌دهی به فعالیت آژانس‌ها، ایجاد امنیت روانی، هویت بخشی به شخص راننده و خودروی او، کنترل تردد رانندگان آژانس‌ها در سطح شهر و … را از اهداف اجرای این طرح درشهر دانست.
مدیر عامل سازمان تاکسیرانی افزود: آن دسته از آژانس های بدون مجوزی که تاکنون برای گرفتن مجوز اقدام نکرده اند، هرچه سریعتر با مراجعه به سازمان تاکسیرانی برای طی مراحل قانونی و بررسی صلاحیت واگذاری مجوز اقدام کنند، چون در غیر این صورت عواقب این کوتاهی به طورمستقیم متوجه مسئولان این آژانس ها خواهد بود.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=7916
  • 244 بازدید

برچسب ها