• امروز : دوشنبه - ۶ تیر - ۱۴۰۱
  • برابر با : 28 - ذو القعدة - 1443
  • برابر با : Monday - 27 June - 2022

اجرای تله کابین برای سرمایه گذاران توجیه اقتصادی دارد

  • کد خبر : 3910
  • ۲۱ آذر ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۸
اجرای تله کابین برای سرمایه گذاران توجیه اقتصادی دارد

به گزارش پاتاق نیوز، مهندس بازوند در نشست پیگیری پروژه احداث تله کابین کرمانشاه افزود:بازار کرمانشاه مرکز فعالیت‌های اقتصادی استان های غرب کشور است و بازار خود کرمانشاه نیز یک بازار ۱ میلیون نفریست که رقم قابل توجهی است. استاندار کرمانشاه تصریح کرد: تله کابین یک تفریح پرهیجان است که تجربه اجرای آن در دیگر […]

به گزارش پاتاق نیوز، مهندس بازوند در نشست پیگیری پروژه احداث تله کابین کرمانشاه افزود:بازار کرمانشاه مرکز فعالیت‌های اقتصادی استان های غرب کشور است و بازار خود کرمانشاه نیز یک بازار ۱ میلیون نفریست که رقم قابل توجهی است.
استاندار کرمانشاه تصریح کرد: تله کابین یک تفریح پرهیجان است که تجربه اجرای آن در دیگر استان ها به خوبی نشان می دهد که مورد اقبال عمومی است و اکثر مردم به استفاده از آن علاقه مند هستند و به همین خاطر به جرات می توان گفت که اجرای آن برای سرمایه گذاران حتما توجیه اقتصادی دارد.
مهندس بازوند گفت: هرچند خود دولت توانایی انجام پروژه تله کابین را دارد، اما تمایل داریم که بخش خصوصی به پای کار بیاید و این کار را تحویل بگیرد و انجام دهد.‌دولت نیز تمام قد حمایت میکند.
وی بیان داشت: شخصا اعتقاد دارم هر سرمایه گذاری که استان بیاید حتما باید سود کند تا مردم هم در کنارش سود ببرند و اگر سرمایه گذاری ضرر کند، هم مردم و هم دولت در کنارش ضرر می کنند.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=3910
  • 350 بازدید

برچسب ها