• امروز : یکشنبه - ۷ آذر - ۱۴۰۰
  • برابر با : 23 - ربيع ثاني - 1443
  • برابر با : Sunday - 28 November - 2021
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری کرمانشاه:

اجرای به موقع تعهدات موجب افزایش امیدواری مردم می‌شود

  • کد خبر : 14948
  • ۲۳ آذر ۱۳۹۹ - ۲۲:۱۰
اجرای به موقع تعهدات موجب افزایش امیدواری مردم می‌شود
ثلاث باباجانی - معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری کرمانشاه گفت: اجرای به موقع تعهدات و مصوبات پروژه‌های عمرانی موجب افزایش امیدواری مردم می‌گردد لذا تمام مدیران وظیفه دارند که نسبت به تعهدات خود پایبند باشند و با جدیت به دنبال اجرایی شدن مصوبات طبق برنامه زمانبندی شده باشند.

به گزارش پاتاق نیوز، “مهرداد سالاری” معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری در جلسه بررسی اجرای پروژه‌های عمرانی شهرستان ثلاث باباجانی تاکید کرد: در سفر‌های شهرستانی استاندار که مدیران تعهد اجرای طرح‌ها و پروژه‌ها را می‌دهند باید با جدیت نسبت به اجرایی شدن این تعهدات تلاش کنند.

وی با بیان اینکه اجرای به موقع تعهدات و مصوبات علاوه بر کاهش هزینه ها، افزایش امیدواری مردم را به دنبال دارد، افزود: مدیران باید به بررسی و اجرای دقیق مصوبات توجه داشته باشند زیرا تسریع در اجرای مصوبات طبق برنامه زمانبندی منجر به رضایتمندی مردم می‌شود.

مقام ارشد حوزه عمرانی استان با اشاره به برنامه کاری شورای فنی استان تصریح کرد: این شورا بالاترین گروه و تیم فنی استان است که می‌تواند در کوتاهی و کم کاری دستگاه و یا پیمانکاری به بررسی موضوع بپردازد و تذاکرات لازم را به دستگاه کم کار گوشزد نماید.

وی تاکید کرد: به هیچ عنوان پذیرای اجرای مصوبات پس از گذشت زمان تعهدات از سوی مدیران نیستیم و همه باید تلاش کنیم که موجبات رضایتمندی مردم را بیش از پیش فراهم سازیم.

در این جلسه روند بررسی اجرای پروژه‌های عمرانی در شهرستان باباجانی با حضور مدیران برق، گاز، آب، ورزش و جوانان، دانشگاه علوم پزشکی، دانشگاه پیام نور و جهاد کشاورزی در بخش‌های مختلف از جمله گازرسانی به روستا‌های ثلاث باباجانی، آبیاری اراضی دشت حر، توسعه زیرساخت‌های فیبرنوری، تسریع در تامین برق روستا‌های توسعه یافته شهرستان بعد از زلزله آبان ماه سال ۱۳۹۶، توسعه اراضی تحت پوشش سامانه گرمسیری، تامین برق روستا‌های فاقد برق در روستای نگره، تقویت آنتن دهی شبکه‌های مختلف تلویزیونی و .. مورد بررسی قرار گرفت.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=14948
  • 143 بازدید

برچسب ها