۞ امام خامنه ای(مدظله العالی):
اگر زحمات شما[خبرنگارها] نباشد، این لحظه‌ها هرگز ماندگار نمی‌شود؛ شما آن را حفظ می‌کنید و در اختیار افکار مردم قرار می‌دهید.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » شهرداری
  • شناسه : 10781
  • ۱۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۶
  • 15 بازدید
  • ارسال توسط :
اجرای طرح آرشیو الکترونیک اسناد در شهرداری کرمانشاه

اجرای طرح آرشیو الکترونیک اسناد در شهرداری کرمانشاه

به گزارش پاتاق نیوز، رئیس سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری کرمانشاه از اجرای طرح آرشیو الکترونیک اسناد در شهرداری کرمانشاه خبر داد. به گزارش مرکز اطلاع رسانی روابط عمومی شهرداری کرمانشاه، مهندس محمدرضا لطفی در این‌خصوص اظهار داشت: آرشیو الکترونیکی اسناد مهمترین اقدام در خصوص حفظ، نگهداری و دسترسی سریع و آسان به اسناد کاغذی، […]

به گزارش پاتاق نیوز، رئیس سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری کرمانشاه از اجرای طرح آرشیو الکترونیک اسناد در شهرداری کرمانشاه خبر داد.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی روابط عمومی شهرداری کرمانشاه، مهندس محمدرضا لطفی در این‌خصوص اظهار داشت: آرشیو الکترونیکی اسناد مهمترین اقدام در خصوص حفظ، نگهداری و دسترسی سریع و آسان به اسناد کاغذی، صوت، فیلم و فایل در بانک اطلاعاتی می باشد.

وی ادامه داد: در همین راستا شهرداری کرمانشاه از ابتدای سال جاری در مناطق هشتگانه شهرداری، اداره املاک و سازمان آتش نشانی نسبت به آرشیو اسناد اقدام نموده است.

وی با اشاره به بروزرسانی و آرشیو اسناد سنوات گذشته افزود: روزانه به صورت میانگین ۸۰۰ پرونده با دسته بندی: بیش از ۱۰۰برگ، بین ۵۰ تا ۱۰۰برگ، بین ۲۰ تا ۵۰ برگ و کمتر از ۲۰ برگ آرشیو می‌شود.

مهندس لطفی در خصوص آرشیو اسناد عمومی نیز افزود: بعد از جمع‌آوری و بارگذاری اسناد عمومی شهروندان می توانند از طریق سایت از پیش‌طراحی شده به اسناد عمومی مورد نظر، دسترسی پیدا نموده و از مراجعه حضوری به شهرداری و ادارات ذیربط خودداری نمایند.

رئیس سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری ادامه داد: اطلاعات ملکی مانند میزان تراکم و هزینه‌های شهرداری بر اساس نقشه جغرافیایی دسته‌بندی شده و برای شهروندان قابل مشاهده است.

وی افزود: آرشیو الکترونیک مهم‌‌ترین اقدام در خصوص برون‌سپاری خدمات شهروندی به دفاتر خارج از شهرداری است.

مهندس لطفی در پایان افزود: با توجه به اقدامات انجام گرفته و سرعت ثبت اسناد و اطلاعات، پیش‌بینی می‌شود در نیمه دوم سال ۹۹ برون‌سپاری خدمات شهروندی امکان‌پذیر باشد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*