• امروز : یکشنبه - ۲۵ مهر - ۱۴۰۰
  • برابر با : 11 - ربيع أول - 1443
  • برابر با : Sunday - 17 October - 2021

اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی در استان کرمانشاه

  • کد خبر : 8475
  • ۱۲ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۱
اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی در استان کرمانشاه

به گزارش پاتاق نیوز، فرمانده نیروی انتظامی استان کرمانشاه از اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی در کرمانشاه خبرداد و گفت: سه نفر از اراذل و اوباش بنام کرمانشاه با اجرای این طرح دستگیر شدند. سردار علی‌اکبر جاویدان در جمع خبرنگاران اظهار داشت: طرح ارتقای امنیت اجتماعی به نام طرح ظفر با حضور جمع کثیری از همکاران […]

به گزارش پاتاق نیوز، فرمانده نیروی انتظامی استان کرمانشاه از اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی در کرمانشاه خبرداد و گفت: سه نفر از اراذل و اوباش بنام کرمانشاه با اجرای این طرح دستگیر شدند.

سردار علی‌اکبر جاویدان در جمع خبرنگاران اظهار داشت: طرح ارتقای امنیت اجتماعی به نام طرح ظفر با حضور جمع کثیری از همکاران در پلیس‌های تخصصی همچون  پلیس اطلاعات، پلیس مبارزه با مواد مخدر، پلیس آگاهی و نیروی انتظامی شهرستان کرمانشاه از سحرگاه امروز آغاز و تا ساعت ۱۴ ظهر ادامه داشت.

 وی با اشاره به اینکه با مشارکت مقام قضایی حدود ۱۰۰ نفر متهم در این طرح دستگیر شدند خاطرنشان کرد: از این تعداد ۴۳ نفر معتاد متجاهر خرده فروش بودند و مابقی سارقان و قاچاقچیان و متهمینی بودند که تحت تعقیب پلیس‌های تخصصی بودند.

فرمانده نیروی انتظامی استان کرمانشاه با بیان اینکه سه و نیم کیلوگرم انواع مواد مخدر کشف و ضبط شده است عنوان کرد: حدود ۸ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان کالای قاچاق با اجرای این طرح کشف و ضبط شد.

جاویدان به کشف ۴۹ قبضه سلاح گرم و ۵۰ قبضه سلاح سرد اشاره کرد و گفت: ده دستگاه خودرو که پنج دستگاه آن مسروقه بود و پنج دستگاه دیگر که در امر قاچاق فعال بود توقیف شد.

فرمانده نیروی انتظامی استان کرمانشاه به دستگیری سه نفر از  اراذل و اوباش به نام استان اشاره کرد و گفت: یکی از افراد اراذل و اوباش با درگیری با پلیس نیروی انتظامی زمین گیر و دست گیر شده است.

جاویدان با بیان اینکه هدف از اجرای این طرح‌ها مطالبات بحق مردم از پلیس است عنوان کرد: بخش اعظمی از کشفیات پلیس به دلیل همکاری مردم است که به صورت مراجعه حضوری یا اطلاع‌رسانی از طریق سامانه ۱۱۰ انجام می‌شود.

وی به حمایت خوب دستگاه قضایی در اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی اشاره کرد و گفت: مردم با مراجعه حضوری به نیروی انتظامی نسبت به شناسایی اموال با توجه به پرونده و تاریخ وقوع سرقت اقدام کنند.

انتهای پیام / ع

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=8475
  • 209 بازدید

برچسب ها