۞ امام خامنه ای(مدظله العالی):
اگر زحمات شما[خبرنگارها] نباشد، این لحظه‌ها هرگز ماندگار نمی‌شود؛ شما آن را حفظ می‌کنید و در اختیار افکار مردم قرار می‌دهید.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار
  • شناسه : 10125
  • ۲۷ اسفند ۱۳۹۸ - ۲۳:۵۸
  • 56 بازدید
  • ارسال توسط :
اجرای طرح زوج و فرد در خیابان‌های کرمانشاه

اجرای طرح زوج و فرد در خیابان‌های کرمانشاه

به گزارش پاتاق نیوز، رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان گفت: در راستای مصوبات شورای مقابله با کرونا و جهت کاهش تردد و حفظ سلامت عمومی شهروندان روز‌های ۲۸ و ۲۹ اسفند در خیابان‌های کرمانشاه طرح زوج و فرد اجرا می‌شود. سرهنگ فضل الله شیری افزود: خیابان‌های مشمول طرح زوج و فرد شامل ۱- طول بلوار […]

به گزارش پاتاق نیوز، رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان گفت: در راستای مصوبات شورای مقابله با کرونا و جهت کاهش تردد و حفظ سلامت عمومی شهروندان روز‌های ۲۸ و ۲۹ اسفند در خیابان‌های کرمانشاه طرح زوج و فرد اجرا می‌شود.

سرهنگ فضل الله شیری افزود: خیابان‌های مشمول طرح زوج و فرد شامل ۱- طول بلوار گل‌ها از میدان معلم تا انتهای شهرک ابادانی و مسکن، ۲- طول بلوار چهل متری شهرک دولت آباد ۳- خیابان مدرس از میدان آزادی تا سه راه شورا ۴- خیابان جلیلی وشهدای اشک تلخ وشریعتی ازتقاطع جلیلی تا سه راه لشکر و ۵- بلوار کوهساری وافشار طوس از تقاطع کارگر تا میدان فاطمیه است.
وی با بیان اینکه ساعت شروع طرح زوج و فرد از ساعت ۸ صبح تا ۲۰ شب است، تصریح کرد:هرگونه تردد و توقف در خیابان‌های مشمول طرح ترافیکی زوج وفرد ممنوع است و خودرو‌های متخلف علاوه بر اعمال قانون از محدوده طرح خارج خواهند شد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*