• امروز : شنبه - ۳ مهر - ۱۴۰۰
  • برابر با : 18 - صفر - 1443
  • برابر با : Saturday - 25 September - 2021

اجرای طرح ناظر برای مقابله با بی حجابی در کرمانشاه

  • کد خبر : 6976
  • ۳۰ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۶:۴۳
اجرای طرح ناظر برای مقابله با بی حجابی در کرمانشاه

به گزارش پاتاق نیوز،  سردار علی اکبر جاویدان در دیدار با ماموستا محمدی امام جمعه اهل سنت کرمانشاه، اظهار داشت: در این طرح همکاران ما در صورت مشاهده افراد بی حجابی که پوشش مناسب را در داخل خودرو‌ها ندارند، با توجه به سامانه‌ای که روی گوشی آن‌ها نصب شده به مالک خودرو پیامکی مبنی بر […]

به گزارش پاتاق نیوز،  سردار علی اکبر جاویدان در دیدار با ماموستا محمدی امام جمعه اهل سنت کرمانشاه، اظهار داشت: در این طرح همکاران ما در صورت مشاهده افراد بی حجابی که پوشش مناسب را در داخل خودرو‌ها ندارند، با توجه به سامانه‌ای که روی گوشی آن‌ها نصب شده به مالک خودرو پیامکی مبنی بر معرفی خود به پلیس امنیت عمومی ارسال می‌کنند.
وی افزود: پس از مراجعه مالک خودرو به پلیس امنیت عمومی که در خودروی وی پوشش لازم رعایت نشده به صورت شفاهی به او تذکر داده می‌شود، در صورت تکرار بی حجابی برای بار دوم مالک خوردو بازهم به این پلیس فراخوانده می‌شود و این بار به وی تذکر کتبی ابلاغ می‌شود.
سردار جاویدان تصریح کرد: اگر برای سومین بار بی حجابی و پوشش نامناسب در خودروی مذکور اتفاق بیفتد مالک آن احضار و از آن جایی که کشف حجاب در قانون جمهوری اسلامی جرم است پس از تشکیل پرونده به دستگاه قضائی معرفی می‌شود.
رئیس پلیس استان کرمانشاه با بیان اینکه اکثر مردم خود را ملزم به رعایت حجاب می‌دانند، ابراز امیدواری کرد تا معدود افرادی که خود را مقید به رعایت حجاب نمی‌دانند شئونات اسلامی را رعایت کنند تا پلیس مجبور به تذکر‌های شفاهی و کتبی و در نهایت ارجاء به دستگاه قضائی نشود.
سردار جاویدان با اشاره به جایگاه خوبی که روحانیون میان مردم دارند، تصریح کرد: انتظار می‌رود این افراد با راهنمایی‌ها و مشورت‌های کارساز خود پلیس را در اجرا و تحقق برنامه هایش یاری کنند

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=6976
  • 282 بازدید

برچسب ها