• امروز : پنج شنبه - ۲۷ مرداد - ۱۴۰۱
  • برابر با : 21 - محرم - 1444
  • برابر با : Thursday - 18 August - 2022

اجرای طرح نظارتی ویژه نوروز در کرمانشاه از ۱۵ اسفندماه

  • کد خبر : 9451
  • ۱۴ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۶:۲۸
اجرای طرح نظارتی ویژه نوروز در کرمانشاه از ۱۵ اسفندماه

به گزارش پاتاق نیوز، مدیرکل تعزیرات حکومتی استان کرمانشاه گفت:طرح نظارتی ویژه نوروز از ۱۵ اسفند ماه در استان اجرا می شود.داریوش جودکی اظهار داشت: با نزدیک شدن به ایام پایانی سال در صدد ذخیره سازی و انبار کالاهای اساسی مورد تقاضای مردم هستیم.وی افزود: در حال حاضر اقلام اساسی مورد نیاز تأمین و ذخیره سازی […]

به گزارش پاتاق نیوز، مدیرکل تعزیرات حکومتی استان کرمانشاه گفت:طرح نظارتی ویژه نوروز از ۱۵ اسفند ماه در استان اجرا می شود.
داریوش جودکی اظهار داشت: با نزدیک شدن به ایام پایانی سال در صدد ذخیره سازی و انبار کالاهای اساسی مورد تقاضای مردم هستیم.
وی افزود: در حال حاضر اقلام اساسی مورد نیاز تأمین و ذخیره سازی شده و سازمان صمت نیز قراردادهای تأمین میوه شب عید را منعقد کرده است.مدیرکل تعزیرات حکومتی استان کرمانشاه گفت: همچنین بر بازار تأمین پوشاک و البسه مورد نیاز مردم نیز نظارت می‌شود.
این مسئول عنوان کرد: احتمال برگزاری نمایشگاهی ویژه ایام نوروز در روزهای پایانی سال برای عرضه اقلام مورد نیاز با اعمال تخفیف وجود دارد.
جودکی با اشاره به اینکه طرح نظارتی ویژه نوروز از پانزدهم اسفندماه با همکاری دستگاه‌های نظارتی برگزار خواهد شد، گفت: گشت‌های سیار تعزیرات حکومتی به همراه دیگر بازرسان در دو نوبت صبح و عصر به رصد بازار شب عید می‌پردازند.
وی خاطرنشان کرد: همچنین تعزیرات حکومتی به عنوان یکی از دستگاه‌های عضو ستاد خدمات سفر از ماه‌ها قبل به بازرسی از هتل‌ها، مراکز اقامتی و رستوران‌ها پرداخته است.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=9451
  • 254 بازدید

برچسب ها