۞ امام خامنه ای(مدظله العالی):
اگر زحمات شما[خبرنگارها] نباشد، این لحظه‌ها هرگز ماندگار نمی‌شود؛ شما آن را حفظ می‌کنید و در اختیار افکار مردم قرار می‌دهید.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار » تاپ 1
  • شناسه : 7622
  • ۲۶ تیر ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۳
  • 63 بازدید
  • ارسال توسط :
اجرای طرح پاکسازی محلات حاشیه شهر کرمانشاه از اراذل و اوباش

اجرای طرح پاکسازی محلات حاشیه شهر کرمانشاه از اراذل و اوباش

به گزارش پاتاق نیوز، به نقل از روابط عمومی دادسرای عمومی و انقلاب مرکز کرمانشاه، حسن ایمانی مقدم با بیان اینکه این طرح در راستای دستور دادستان کرمانشاه اجرا شد، اظهار کرد: باتوجه به اینکه در هفته های اخیر گزارش هایی مبنی بر ایجاد ناامنی و مزاحمت برای مردم توسط برخی از مجرمان سابقه دار در […]

به گزارش پاتاق نیوز، به نقل از روابط عمومی دادسرای عمومی و انقلاب مرکز کرمانشاه، حسن ایمانی مقدم با بیان اینکه این طرح در راستای دستور دادستان کرمانشاه اجرا شد، اظهار کرد: باتوجه به اینکه در هفته های اخیر گزارش هایی مبنی بر ایجاد ناامنی و مزاحمت برای مردم توسط برخی از مجرمان سابقه دار در محلات حاشیه نشین شهر کرمانشاه به دادسرا واصل شده بود، اجرای این طرح در دستور کار قرار گرفت.
وی تصریح کرد: پس از انجام اقدام های اطلاعاتی و شناسایی این افراد توسط ضابطین دستگاه قضایی استان، طرح وارد مرحله اجرایی شد.
معاون دادستان کرمانشاه تصریح کرد: ضابطین دستگاه قضایی در چند عملیات ضربتی و غافلگیرانه موفق شدند تعداد ۳۳ نفر از اراذل و اوباش این محلات را دستگیر کنند.
وی متذکر شد: در این عملیات همچنین سه قبضه سلاح شکاری پران، تعداد ۲۴ فشنگ و تعدادی تیغه انواع شمشیر و قمه از این افراد کشف و ضبط شد.
ایمانی مقدم عنوان کرد: برای افراد دستگیر شده پرونده قضایی تشکیل داده ایم و پرونده در حال رسیدگی است.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*