• امروز : چهارشنبه - ۶ بهمن - ۱۴۰۰
  • برابر با : 23 - جماد ثاني - 1443
  • برابر با : Wednesday - 26 January - 2022

اجرای طرح پاکسازی محلات حاشیه شهر کرمانشاه از اراذل و اوباش

  • کد خبر : 7622
  • ۲۶ تیر ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۳
اجرای طرح پاکسازی محلات حاشیه شهر کرمانشاه از اراذل و اوباش

به گزارش پاتاق نیوز، به نقل از روابط عمومی دادسرای عمومی و انقلاب مرکز کرمانشاه، حسن ایمانی مقدم با بیان اینکه این طرح در راستای دستور دادستان کرمانشاه اجرا شد، اظهار کرد: باتوجه به اینکه در هفته های اخیر گزارش هایی مبنی بر ایجاد ناامنی و مزاحمت برای مردم توسط برخی از مجرمان سابقه دار در […]

به گزارش پاتاق نیوز، به نقل از روابط عمومی دادسرای عمومی و انقلاب مرکز کرمانشاه، حسن ایمانی مقدم با بیان اینکه این طرح در راستای دستور دادستان کرمانشاه اجرا شد، اظهار کرد: باتوجه به اینکه در هفته های اخیر گزارش هایی مبنی بر ایجاد ناامنی و مزاحمت برای مردم توسط برخی از مجرمان سابقه دار در محلات حاشیه نشین شهر کرمانشاه به دادسرا واصل شده بود، اجرای این طرح در دستور کار قرار گرفت.
وی تصریح کرد: پس از انجام اقدام های اطلاعاتی و شناسایی این افراد توسط ضابطین دستگاه قضایی استان، طرح وارد مرحله اجرایی شد.
معاون دادستان کرمانشاه تصریح کرد: ضابطین دستگاه قضایی در چند عملیات ضربتی و غافلگیرانه موفق شدند تعداد ۳۳ نفر از اراذل و اوباش این محلات را دستگیر کنند.
وی متذکر شد: در این عملیات همچنین سه قبضه سلاح شکاری پران، تعداد ۲۴ فشنگ و تعدادی تیغه انواع شمشیر و قمه از این افراد کشف و ضبط شد.
ایمانی مقدم عنوان کرد: برای افراد دستگیر شده پرونده قضایی تشکیل داده ایم و پرونده در حال رسیدگی است.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=7622
  • 358 بازدید

برچسب ها