• امروز : یکشنبه - ۷ آذر - ۱۴۰۰
  • برابر با : 23 - ربيع ثاني - 1443
  • برابر با : Sunday - 28 November - 2021

اجرای طرح «یک کاسب، یک دانش‌آموز» در کرمانشاه/ خیرین پای کار همدلی بیایند

  • کد خبر : 11631
  • ۱۶ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۷
اجرای طرح «یک کاسب، یک دانش‌آموز» در کرمانشاه/ خیرین پای کار همدلی بیایند

به گزارش پاتاق نیوز رئیس اتاق اصناف کرمانشاه، از آغاز طرح «یک کاسب، یک دانش‌آموز» در کرمانشاه خبر داد و گفت: اگر هر کاسب و بازاری بتواند نیاز دانش‌آموزی را برطرف کند، بسیاری از مشکلات خانواده‌ها و دانش‌آموزان محروم برطرف می‌شود. رضا سلیم‌ساسانی از آغاز طرح «یک کاسب، یک دانش‌آموز» در کرمانشاه خبر داد و اظهار […]

به گزارش پاتاق نیوز رئیس اتاق اصناف کرمانشاه، از آغاز طرح «یک کاسب، یک دانش‌آموز» در کرمانشاه خبر داد و گفت: اگر هر کاسب و بازاری بتواند نیاز دانش‌آموزی را برطرف کند، بسیاری از مشکلات خانواده‌ها و دانش‌آموزان محروم برطرف می‌شود.

رضا سلیم‌ساسانی از آغاز طرح «یک کاسب، یک دانش‌آموز» در کرمانشاه خبر داد و اظهار داشت: با توجه به بازگشایی مدارس اتاق اصناف و بسیج اصناف با همراهی فرماندهان سپاه ناحیه کرمانشاه، طرح ملی «یک کاسب و یک دانش آموز» را در مدارس حاشیه‌نشین شهر کرمانشاه به اجرا درآورده است.

وی پشتیبانی مالی اصناف، بازاریان و فعالان اقتصادی از دانش‌آموزان بی‌بضاعت و حاشیه‌نشین را از اهداف این طرح دانست و گفت: اگر هر کاسب بتواند نیازهای دانش‌آموزانی که به دلیل عدم تمکن مالی اولیا با کیف‌های خالی از نوشت‌افزار و لوازم‌التحریر راهی مراکز آموزشی شده‌اند را تامین کنند، بسیاری از مشکلات خانواده‌ها و دانش‌آموزان محروم برطرف خواهد شد. 

رئیس اتاق اصناف کرمانشاه با دعوت از خیرین، اصناف، بازاریان و فعلان اقتصادی برای تداوم این طرح خداپسندانه، گفت: با تهیه بسته‌های لوازم التحریر و اهدا به کودکان دیارمان این آینده‌سازان فردای ایران اسلامی شادی را به بچه‌ها هدیه خواهیم کرد و لبخند به لب‌های معصومشان خواهد نشست.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=11631
  • 143 بازدید

برچسب ها