• امروز : دوشنبه - ۵ مهر - ۱۴۰۰
  • برابر با : 20 - صفر - 1443
  • برابر با : Monday - 27 September - 2021

احتمال خاموشی برنامه‌ریزی شده در استان

  • کد خبر : 7492
  • ۲۲ تیر ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۸
احتمال خاموشی برنامه‌ریزی شده در استان

به گزارش پاتاق نیوز، مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه از وضعیت بحرانی شبکه برق دراستان خبر داد و گفت: ما برنامه‌های خاصی برای مدیریت مصرف وخاموشی برنامه‌ریزی شده در این هفته در نظر گرفته‌ایم.امید علی مرآتی افزود: مشترکین کرمانشاهی همکاری لازم را با شرکت توزیع نیروی برق استان طی این هفته داشته باشند که […]

به گزارش پاتاق نیوز، مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه از وضعیت بحرانی شبکه برق دراستان خبر داد و گفت: ما برنامه‌های خاصی برای مدیریت مصرف وخاموشی برنامه‌ریزی شده در این هفته در نظر گرفته‌ایم.
امید علی مرآتی افزود: مشترکین کرمانشاهی همکاری لازم را با شرکت توزیع نیروی برق استان طی این هفته داشته باشند که از این هفته نیز، چون هفته‌های گذشته بتوان عبور کرد و خاموشی‌ای اعلام نشود.
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه افزود: توصیه ما به شهروندان هم استانی این است که حتماً از امروز مدیریت مصرف را از ساعت ۱۲ الی ۱۶ بعد از ظهر و ساعت ۱۷ الی ۲۳ شب اعمال کنند.
این مسئول در خصوص خاموشی‌های احتمالی تصریح کرد: در صورت اعمال خاموشی، این خاموشی‌ها به صورت برنامه ریزی شده خواهد بود و البته مراکز حساس و حیاتی را از خاموشی‌ها جدا شده است و بقیه مراکز براساس نرم افزاری که در این زمینه در شرکت نصب شده و وجود دارد به ترتیب در لیست خاموشی‌ها قرار می‌گیرند.
وی تاکید کرد: اگر مشترکان هم استانی در این مدت مصرف خود را مدیریت و در این زمینه رعایت کنند، تلاش ما این است که خاموشی‌ای را اعلام نکنیم.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=7492
  • 194 بازدید

برچسب ها