• امروز : پنج شنبه - ۲۵ شهریور - ۱۴۰۰
  • برابر با : 9 - صفر - 1443
  • برابر با : Thursday - 16 September - 2021

اختتامیه جشن های دهه کرامت در دروازه نجف

  • کد خبر : 7552
  • ۲۴ تیر ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۷
اختتامیه جشن های دهه کرامت در دروازه نجف

به گزارش پاتاق نیوز، مدیر دفتر نمایندگی آستان قدس در ابتدای مراسم گزارشی از برنامه های اجرا شده دهه کرامت در استان کرمانشاه را تشریح کرد.در ادامه سلمان یاوری معاونت فرهنگی دفتر نمایندگی به تشریح برنامه های رواق رضوی شبیه سازی صحن انقلاب حرم امام رضا(ع) و برپایی ۱۱ شب جشن و برقراری ۱۳ غرفه خدمتی […]

به گزارش پاتاق نیوز، مدیر دفتر نمایندگی آستان قدس در ابتدای مراسم گزارشی از برنامه های اجرا شده دهه کرامت در استان کرمانشاه را تشریح کرد.
در ادامه سلمان یاوری معاونت فرهنگی دفتر نمایندگی به تشریح برنامه های رواق رضوی شبیه سازی صحن انقلاب حرم امام رضا(ع) و برپایی ۱۱ شب جشن و برقراری ۱۳ غرفه خدمتی خادمیاری ، برپایی ایستگاههای صلواتی و برنامه های اجرایی پرداخت.

حجت الاسلام غفوری منش خادم بارگاه امام رضا(ع) در این نشست اظهار داشت: مردم استان کرمانشاه را می توان با پنج شاخص مردمی،مودب، باوقار،با فرهنگ، فهیم ومهمان نواز شناخت.
وی در ادامه ضمن قدردانی از سیدجعفر امامیان مدیر دفتر نمایندگی آستان قدس کرمانشاه تصریح کرد: با توجه به تجربه ی چندین ساله شرکت در کاروان زیر سایه خورشید به جرات می توان گفت که استان کرمانشاه بیشترین برنامه ریزی ، هماهنگی و هم افزایی را برای اجرای برنامه های دهه کرامت و جشن های زیر سایه خورشید داشته است.
وی با اشاره به برکات جشن های زیر سایه خورشید ، خاطر نشان کرد: درچندسال گذشته که این جشن ها به راه افتاده قریب به سی نفر اعدامی از قصاص رهایی یافته و بخاطر وجود پربرکت این پرچم تعدادی از زندانیان نیز آزاد شده اند و در ادامه با رساندن پیام مردم،از استاندار کرمانشاه ساخت مسجد در محله ی دولت آباد را درخواست نمود.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=7552
  • 228 بازدید

برچسب ها