• امروز : سه شنبه - ۲۷ اردیبهشت - ۱۴۰۱
  • برابر با : 16 - شوال - 1443
  • برابر با : Tuesday - 17 May - 2022

اختتامیه چهارمین جشنواره مالک اشتر برگزار شد

  • کد خبر : 10341
  • ۲۳ تیر ۱۳۹۹ - ۱۳:۲۸
اختتامیه چهارمین جشنواره مالک اشتر برگزار شد

به گزارش پاتاق نیوز، ۳۲ بسیجی برگزیده جشنواره مالک اشتر در رده‌ها و حوزه‌های مختلف ناحیه سپاه پاسداران شهرستان قصرشیرین تجلیل شدند. چهارمین جشنواره سراسری مالک اشتر، به منظور معرفی رده ها، حوزه و پایگاه‌های برتر، و نیز معرفی الگوی سازمانی برای حرکت جهادی و انقلابی در سایر رده ها در حسینیه شهید دکامی زاده ناحیه سپاه […]

به گزارش پاتاق نیوز، ۳۲ بسیجی برگزیده جشنواره مالک اشتر در رده‌ها و حوزه‌های مختلف ناحیه سپاه پاسداران شهرستان قصرشیرین تجلیل شدند.

چهارمین جشنواره سراسری مالک اشتر، به منظور معرفی رده ها، حوزه و پایگاه‌های برتر، و نیز معرفی الگوی سازمانی برای حرکت جهادی و انقلابی در سایر رده ها در حسینیه شهید دکامی زاده ناحیه سپاه بسیج برگزار شد.
حجت الاسلام علی ملکی امام جمعه قصرشیرین در این جشنواره ضمن تاکید بر اینکه سپاه و بسیج خط قرمز نظام جمهوری اسلامی هستند گفت: هنوز هم در بین جوانان و نوجوانان ملت غیور و دلاور ایران اسلامی، رشادت، ایثار و شهادت طلبی و روحیه مقابله با کفر وجو د دارد و با همین روحیه است که جوانان ما با تاسی از فرمان، ولی امر مسلمانان جهان عازم دفاع از حرمین شریفین و مقابله کافران ملحد می‌شوند.


وی در ادامه با اشاره به شخصیت ارزشمند مالک اشتر، ایشان را مصداق بارز سرباز واقعی ولایت و همچنین یکی از رجال قدرتمند و سیاسی و سرشناس و ولایتمدار معرفی کرد و افزود : شخصیت مالک اشتر می‌تواند الگویی برای همه سربازان ولایت باشد که پا در رکاب ولایت برای دفاع از دین و کیان اسلامی فداکاری می‌کنند.
سرهنگ پاسدار مرادعلی حسنی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه قصرشیرین هم در این جلسه گفت: هدف از برگزاری جشنواره مالک اشتر وحدت رویه در برگزاری آن از طریق فرآیند ارزیابی، سنجش عملکرد سازمانی، معرفی کلیه سازمان‌های برای حرکت‌های جهادی انقلابی، ارتقای سطح آگهی و ارزیابی سنجش سازمانی، تقویت فرهنگ پاسداری است.


سرهنگ پاسدار مرادعلی حسنی افزود: این طرح در راستای ایجاد انگیزه بهتر و تلاش بیشتر در بین پاسداران اجرا شده است.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=10341
  • 167 بازدید

برچسب ها