۞ امام خامنه ای(مدظله العالی):
اگر زحمات شما[خبرنگارها] نباشد، این لحظه‌ها هرگز ماندگار نمی‌شود؛ شما آن را حفظ می‌کنید و در اختیار افکار مردم قرار می‌دهید.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » گفتگو
  • شناسه : 5982
  • ۲۸ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۳
  • 178 بازدید
  • ارسال توسط :
اختصاص ردیفهای اعتباری خاص به کرمانشاه

اختصاص ردیفهای اعتباری خاص به کرمانشاه

دکتر محمدعلی یارتبار مدیرکل درآمد و نوسازی شهرداری در گفتگو با خبرنگار  پاتاق نیوز، اظهار داشت: اعلام یک شهر به عنوان کلانشهر تنها بر مبنای جمعیت آن شهر صورت می گیرد و شهرهای با جمعیت بیش از یک میلیون نفر به عنوان کلانشهر معرفی می شوند . یارتبار افزود: با عنایت به مساعدت استاندار محترم […]

دکتر محمدعلی یارتبار مدیرکل درآمد و نوسازی شهرداری در گفتگو با خبرنگار  پاتاق نیوز، اظهار داشت: اعلام یک شهر به عنوان کلانشهر تنها بر مبنای جمعیت آن شهر صورت می گیرد و شهرهای با جمعیت بیش از یک میلیون نفر به عنوان کلانشهر معرفی می شوند .

یارتبار افزود: با عنایت به مساعدت استاندار محترم جناب آقای مهندس بازوند و پیگیریهای جناب آقای دکتر سعید طلوعی شهردار محترم کرمانشاه ، شهر کرمانشاه در لیست کلانشهرها قرار گرفت که این خود افتخار بزرگی برای شهر کرمانشاه قلمداد خواهد شد ،همچنین ردیفهای اعتباری خاصی به این شهر تعلق خواهد گرفت که میتوان به مواردی همچون اختصاص بودجه های عمرانی ویژه کلانشهر ها و سهم ویژه از مالیات بر ارزش افزوده و ….. اشاره کرد .

یارتبار در پایان افزود : انشاالله با مساعدتهای شهردار محترم جناب آقای دکتر طلوعی و همدلی مجموعه شهرداری بتوان شاهد نقطه عطفی در روند پیشرفت شهر کرمانشاه و ایجاد شهری آباد و آرام جهت سکونت شهروندان محترم کرمانشاه باشیم .  

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*