• امروز : سه شنبه - ۲۷ اردیبهشت - ۱۴۰۱
  • برابر با : 16 - شوال - 1443
  • برابر با : Tuesday - 17 May - 2022

اختصاص ۱۵ دستگاه آمبولانس ویژه انتقال بیماران کرونایی در کرمانشاه

  • کد خبر : 12044
  • ۲۷ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۲:۴۳
اختصاص ۱۵ دستگاه آمبولانس ویژه انتقال بیماران کرونایی در کرمانشاه

به گزارش پاتاق نیوز، به نقل از خبرگزاری مهر، رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث استان کرمانشاه از اختصاص ۱۵ دستگاه آمبولانس ویژه انتقال بیماران کرونایی در استان کرمانشاه خبر داد. هومن رفیعی سروری با اشاره به اینکه تمام آمبولانس‌های ویژه انتقال بیماران کرونایی به وسایل پیشگیری از بیماری کرونا کاملاً مجهز هستند، اظهار کرد: از ابتدای سال […]

به گزارش پاتاق نیوز، به نقل از خبرگزاری مهر، رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث استان کرمانشاه از اختصاص ۱۵ دستگاه آمبولانس ویژه انتقال بیماران کرونایی در استان کرمانشاه خبر داد.

هومن رفیعی سروری با اشاره به اینکه تمام آمبولانس‌های ویژه انتقال بیماران کرونایی به وسایل پیشگیری از بیماری کرونا کاملاً مجهز هستند، اظهار کرد: از ابتدای سال جاری تا پایان مرداد ماه آمبولانس‌های اورژانس استان ۲ هزار و ۵۰۰ بیمار مشکوک و قطعی به بیماری کرونا را به بیمارستان‌ها منتقل کرده است.

دکتر رفیعی در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه اورژانس کرمانشاه طی این مدت ۲۴ هزارو ۶۹۱ هزار مأموریت انجام داده است گفت: تعداد ۳ هزار و ۳۶۷ مورد از این مأموریت‌ها شهری تصادفی، ۱۶ هزار و۸۸۲ مورد مأموریت شهری غیر تصادفی، یک هزار و ۷۸۲ مورد مأموریت جاده‌ای تصادفی و ۲هزارو ۶۶۰ مورد نیز مأموریت جاده‌ای غیر تصادفی بوده است.

وی با بیان اینکه سازمان اورژانس استان کرمانشاه دارای ۱۴۴ دستگاه آمبولانس است، از اختصاص ۱۵ دستگاه آمبولانس ویژه انتقال بیماران کرونایی در سطح استان خبر داد و گفت: هر شهرستان یک دستگاه آمبولانس مخصوص انتقال بیماران کرونا دارد و به مرکز استان نیز به غیر از ۲ دستگاه آمبولانس ۲ دستگاه اتوبوس آمبولانس نیز برای انتقال بین بیمارستانی بیماران کرونایی اختصاص داده است.

رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث استان تعداد پایگاه‌های اورژانس استان کرمانشاه را ۶۳ پایگاه شهری و برون شهری اعلام کرد و گفت: از این تعداد ۲۹ پایگاه شهری، ۳۳ پایگاه جاده‌ای و یک پایگاه هوایی است که کار اورژانس هوایی را انجام می‌دهد.

وی با بیان اینکه تعداد کل نیروی انسانی اورژانس استان ۴۵۳ نفر است، گفت: از زمان شیوع بیماری کرونا تاکنون از این تعداد ۷۳ نفر به این بیماری مبتلا شده‌اند که خوشبختانه تاکنون همگی بهبود یافته‌اند.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=12044
  • 164 بازدید

برچسب ها