• امروز : دوشنبه - ۲۶ اردیبهشت - ۱۴۰۱
  • برابر با : 15 - شوال - 1443
  • برابر با : Monday - 16 May - 2022

اختصاص ۶۵ میلیارد ریال برای توسعه خدمات الکترونیکی روستایی

  • کد خبر : 12354
  • ۰۵ مهر ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۵
اختصاص ۶۵ میلیارد ریال برای توسعه خدمات الکترونیکی روستایی

به گزارش پاتاق نیوز، ۶۵ میلیارد ریال اعتبار به منظور ارائه بهتر خدمات الکترونیکی و اشتغال پایدار، برای توسعه باجه‌های روستایی در استان کرمانشاه اختصاص یافت. مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان کرمانشاه گفت: بر این اساس ۴۱ طرح توسعه و ایجاد باجه‌های روستایی در کمیته فنی اشتغال استان به تصویب رسیده است که از محل این […]

به گزارش پاتاق نیوز، ۶۵ میلیارد ریال اعتبار به منظور ارائه بهتر خدمات الکترونیکی و اشتغال پایدار، برای توسعه باجه‌های روستایی در استان کرمانشاه اختصاص یافت.

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان کرمانشاه گفت: بر این اساس ۴۱ طرح توسعه و ایجاد باجه‌های روستایی در کمیته فنی اشتغال استان به تصویب رسیده است که از محل این طرح‌ها حداقل ۸۰ فرصت شغلی در استان ایجاد می‌شود.

شهریار بهنیا افزود: این اقدام بستر مناسبی برای مشاغل پایدار در مناطق روستایی ایجاد کرده که از ویژگی‌های مهم این طرح، کسب درآمد و اشتغال‌زایی با سرمایه‌گذاری کمتری نسبت به سایر بخش‌ها است.

وی گفت : در سال‌های ۹۶ و ۹۷ این اداره کل بیش از ۲۰ طرح توسعه‌ای خدمات روستایی از طریق سامانه کارا به کمیته فنی اشتغال استان معرفی و بیش از ۲۵ میلیارد ریال تسهیلات به فعالان این حوزه با همکاری پست بانک استان پرداخت شد.

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان افزود: از این ۴۱ طرح توسعه و ایجاد باجه‌های روستایی ۷ طرح مربوط به شهرستان کرمانشاه، ۸ طرح سرپل ذهاب، ۶ طرح جوانرود، ۴ طرح پاوه، ۴ طرح هرسین، شهرستان‌های سنقر و کلیایی، صحنه و اسلام آبادغرب هر کدام سه طرح و شهرستان‌های روانسر، ثلاث باباجانی و گیلانغرب هر کدام یک طرح است.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=12354
  • 106 بازدید

برچسب ها