• امروز : پنج شنبه - ۲۷ مرداد - ۱۴۰۱
  • برابر با : 21 - محرم - 1444
  • برابر با : Thursday - 18 August - 2022

اختلالات شبکه «شاد» به دلیل مشکلات زیر ساختی است

  • کد خبر : 12998
  • ۲۶ مهر ۱۳۹۹ - ۱۷:۳۶
اختلالات شبکه «شاد» به دلیل مشکلات زیر ساختی است

به گزارش پاتاق نیوز، مدیر روابط عمومی آموزش و پرورش استان کرمانشاه گفت: مشکلاتی که در شبکه اموزشی دانش اموزان «شاد» رخ می‌دهد از سمت آموزش و پرورش نیست بلکه به علت ترافیک زیاد و مشکلات زیرساختی است. شیرزادی اظهار داشت: از حدود یک ماه قبل نسخه دوم شبکه اموزشی دانش اموزان در اختیار جامعه فرهنگی قرار […]

به گزارش پاتاق نیوز، مدیر روابط عمومی آموزش و پرورش استان کرمانشاه گفت: مشکلاتی که در شبکه اموزشی دانش اموزان «شاد» رخ می‌دهد از سمت آموزش و پرورش نیست بلکه به علت ترافیک زیاد و مشکلات زیرساختی است.

شیرزادی اظهار داشت: از حدود یک ماه قبل نسخه دوم شبکه اموزشی دانش اموزان در اختیار جامعه فرهنگی قرار گرفته است که با تغییرات مناسبی همراه بود و امکان حضور زنده معلم در کلاس فراهم شد.

وی افزود: از زمانیکه حضور دانش اموزان در مدارس اختیاری شد حجم زیادی از دانش آموزان آموزش‌های انلاین در فضای مجازی را انتخاب کردند و شبکه شاد با استقبال چشمگیر ۱۶میلیون کاربر معلم و دانش اموز مواجه شد که ۷۸ درصد جامعه فرهنگی کشور را تشکیل می‌دهند.

مدیر روابط عمومی آموزش و پرورش استان خاطرنشان کرد: تعداد زیاد کاربران و گستردگی حجم پیام ها، دانلود‌ها و اپلود‌ها موجب کندی شبکه اموزشی شاد می‌شود و اولیاء و دانش اموزان در اوج ساعات ترافیک سرعت پایین را گزارش می‌دهند.

شیرزادی گفت: در نشستی که اخیرا با حضور مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان، نمایندگان استان در مجلس و مدیر کل اموزش و پرورش استان تشکیل شد مشکلات زیر ساختی منطقه مورد بررسی قرار گرفت و قرار بر این شد اگر تجهیزات و امکاناتی برای برقراری اینترنت نیاز است، تامین شود تا دانش اموزان از اینترنت مطلوب بهره‌مند شوند.

وی خاطرنشان کرد: از جمعیت ۳۷۰ هزار نفری دانش اموزان استان کرمانشاه در سال تحصیلی جدید ۸۰ درصد عضو شبکه «شاد» هستند.

مدیر روابط عمومی آموزش و پرورش استان به وضعیت آموزش دانش اموزان روستایی و عشایر هم اشاره کرد و گفت: در این مناطق مدیر اموزگار و معلم چند پایه حضور دارند که با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی اموزش‌های لازم را به دانش آموزان ارایه می‌دهند.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=12998
  • 138 بازدید

برچسب ها