موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار
  • شناسه : 12998
  • ۲۶ مهر ۱۳۹۹ - ۱۷:۳۶
  • 13 بازدید
اختلالات شبکه «شاد» به دلیل مشکلات زیر ساختی است

اختلالات شبکه «شاد» به دلیل مشکلات زیر ساختی است

به گزارش پاتاق نیوز، مدیر روابط عمومی آموزش و پرورش استان کرمانشاه گفت: مشکلاتی که در شبکه اموزشی دانش اموزان «شاد» رخ می‌دهد از سمت آموزش و پرورش نیست بلکه به علت ترافیک زیاد و مشکلات زیرساختی است. شیرزادی اظهار داشت: از حدود یک ماه قبل نسخه دوم شبکه اموزشی دانش اموزان در اختیار جامعه فرهنگی قرار […]

به گزارش پاتاق نیوز، مدیر روابط عمومی آموزش و پرورش استان کرمانشاه گفت: مشکلاتی که در شبکه اموزشی دانش اموزان «شاد» رخ می‌دهد از سمت آموزش و پرورش نیست بلکه به علت ترافیک زیاد و مشکلات زیرساختی است.

شیرزادی اظهار داشت: از حدود یک ماه قبل نسخه دوم شبکه اموزشی دانش اموزان در اختیار جامعه فرهنگی قرار گرفته است که با تغییرات مناسبی همراه بود و امکان حضور زنده معلم در کلاس فراهم شد.

وی افزود: از زمانیکه حضور دانش اموزان در مدارس اختیاری شد حجم زیادی از دانش آموزان آموزش‌های انلاین در فضای مجازی را انتخاب کردند و شبکه شاد با استقبال چشمگیر ۱۶میلیون کاربر معلم و دانش اموز مواجه شد که ۷۸ درصد جامعه فرهنگی کشور را تشکیل می‌دهند.

مدیر روابط عمومی آموزش و پرورش استان خاطرنشان کرد: تعداد زیاد کاربران و گستردگی حجم پیام ها، دانلود‌ها و اپلود‌ها موجب کندی شبکه اموزشی شاد می‌شود و اولیاء و دانش اموزان در اوج ساعات ترافیک سرعت پایین را گزارش می‌دهند.

شیرزادی گفت: در نشستی که اخیرا با حضور مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان، نمایندگان استان در مجلس و مدیر کل اموزش و پرورش استان تشکیل شد مشکلات زیر ساختی منطقه مورد بررسی قرار گرفت و قرار بر این شد اگر تجهیزات و امکاناتی برای برقراری اینترنت نیاز است، تامین شود تا دانش اموزان از اینترنت مطلوب بهره‌مند شوند.

وی خاطرنشان کرد: از جمعیت ۳۷۰ هزار نفری دانش اموزان استان کرمانشاه در سال تحصیلی جدید ۸۰ درصد عضو شبکه «شاد» هستند.

مدیر روابط عمومی آموزش و پرورش استان به وضعیت آموزش دانش اموزان روستایی و عشایر هم اشاره کرد و گفت: در این مناطق مدیر اموزگار و معلم چند پایه حضور دارند که با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی اموزش‌های لازم را به دانش آموزان ارایه می‌دهند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*