• امروز : چهارشنبه - ۱۰ آذر - ۱۴۰۰
  • برابر با : 26 - ربيع ثاني - 1443
  • برابر با : Wednesday - 1 December - 2021

اداره راهداری نسبت به بازسازی جاده کوزران اقدام کند

  • کد خبر : 4175
  • ۱۰ دی ۱۳۹۷ - ۱۹:۲۶
اداره راهداری نسبت به بازسازی جاده کوزران اقدام کند

به گزارش پاتاق نیوز، فضل اله رنجبر در حاشیه بازدید از بخش کوزران، از وضعیت نامناسب جاده این بخش انتقاد کرد و گفت: باید با همکاری اداره کل راه و شهرسازی و راهداری در زمینه تعریض و شانه سازی جاده چاره جویی شود. فرماندار کرمانشاه گفت: هراز گاهی شاهد تصادف های ناگوار در این مسیر […]

به گزارش پاتاق نیوز، فضل اله رنجبر در حاشیه بازدید از بخش کوزران، از وضعیت نامناسب جاده این بخش انتقاد کرد و گفت: باید با همکاری اداره کل راه و شهرسازی و راهداری در زمینه تعریض و شانه سازی جاده چاره جویی شود.
فرماندار کرمانشاه گفت: هراز گاهی شاهد تصادف های ناگوار در این مسیر هستیم و تردد از این مسیر نیازمند اصلاح و بازسازی وضعیت جاده است.
رنجبر ادامه داد: با توجه به پیگیری های بخشدار کوزران و همچنین بازدید نمایندگان مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی ، ضرورت دارد تا اداره کل راهداری اقدام اساسی در جهت بهسازی مرمت و توسعه جاده کوزران به عمل آورد.
وی اظهار داشت: ضرورت دارد به خاطر بهره مندی مردم انقلابی و شهید پرور کوزران ادارات فعال در حوزه راه اقدام های اساسی به عمل آورند.
رنجبر همچنین ضمن بازدید از وضعیت عمرانی سراب قره دانه با ابراز رضایت از وضعیت اقدام های عمرانی انجام شده در این بخش، گفت: باید با اختصاص اعتبارات بیشتر و همچنین استفاده از ظرفیت های بومی و محلی این سراب را به یک مکان گردشگری قابل توجه تبدیل کنیم.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=4175
  • 531 بازدید

برچسب ها