• امروز : پنج شنبه - ۲۷ مرداد - ۱۴۰۱
  • برابر با : 21 - محرم - 1444
  • برابر با : Thursday - 18 August - 2022

ادامه پروژه نفوذ فرهنگی دشمن در تکیه معاون‌الملک کرمانشاه / پخش کلیپی دیگر از اجرای چالش حرکات موزون در غفلت مسئولان

  • کد خبر : 14798
  • ۱۸ آذر ۱۳۹۹ - ۲۱:۵۸
ادامه پروژه نفوذ فرهنگی دشمن در تکیه معاون‌الملک کرمانشاه / پخش کلیپی دیگر از اجرای چالش حرکات موزون در غفلت مسئولان
کرمانشاه - پس از پخش کلیپ‌های مبتذل که در تکیه حسینی معاون الملک کرمانشاه ساخته شده است، این بار کلیپی از اجرای چالش حرکات موزون در این مکان پخش شد.

به گزارش پاتاق نیوز،  در روزهای اخیر پس از ماجرای نمایش مانکن‌های زنده در یک فروشگاه در منطقه بالا شهر کرمانشاه، پخش کلیپ‌های مبتذل از تکیه حسینی معاون الملک کرمانشاه با واکنش گسترده مردم نسبت به این حرکت غیراخلاقی و غیرانسانی روبه‌رو شد و این نوع تبلیغات غیراسلامی و غیرانسانی احساسات خانواده‌های کرمانشاهی را جریحه‌دار کرد.

تکیه معاون الملک یکی از اماکن مهم مذهبی و فرهنگی استان کرمانشاه است که در یک قرن گذشته محل برپایی روضه سیدالشهدا بوده است و حرمت بسیاری در بین عموم مردم حسینی دارد که ساخت و پخش کلیپ مبتذل در این مکان سبب ناراحتی همگانی شده است و امروز نیز کلیپی دیگری از این مکان منتشر شد که حرمت آن را حفظ نکرده بود.

در کلیپ یاد شده برخی از بانوان که ماسک هم بر دهان دارند در تکیه‌ معاون الملک یک چالش ورزشی اجرا کرده‌اند که با حرکات موزون و موسیقی خارجی همراه است و این کلیپ شاهد عینی پروژه نفوذ فرهنگی دشمن است تا یک مکان مذهبی دچار تغییر هویت شود و البته سند دیگری بر موضوع مدیریت ضعیف در میراث فرهنگی کرمانشاه است.

بهمن اختیاری، مدیر روابط عمومی ورزش و جوانان استان کرمانشاه در رابطه با چالش به اصطلاح ورزشی گفت: برگزاری مسابقات بادی بالانس هیچ ارتباطی با ورزش و جوانان و هیئت ورزش‌های همگان استان کرمانشاه ندارد و کمیته بادی بالانس نیز مسابقه‌ای برگزار نکرده است و این افراد به صورت خودسر یا از طرف باشگاه خاصی اقدام به برگزاری این چالش ورزشی کرده‌اند.

وی با بیان اینکه آخرین چالش دارای مجوز از سوی اداره کل ورزش و جوانان «وقت ورزش» بود افزود: آخرین چالشی که از سوی هیئت ورزش‌های همگانی استان کرمانشاه انجام شد، چالش ورزشی کشوری با عنوان وقت ورزش بوده که تاکنون ۲۰۰۰ فیلم نیز برای این چالش ارسال شده است و البته براساس وظیفه اخلاقی این اداره کل موضوع چالش بحث برانگیز را بررسی خواهد کرد.

با توجه به آنچه که گفته شد و بررسی سایر کلیپ‌های منتشر شده که در لوکیشن (مکان) تکیه معاون الملک فیلمبرداری شده‌اند می‌توان نتیجه گرفت که این مکان مذهبی نقطه مهمی برای دشمن بوده است و با اقداماتی اینگونه برای تغییر هویت مذهبی آن توطئه کرده است.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=14798
  • 319 بازدید