• امروز : سه شنبه - ۲۸ دی - ۱۴۰۰
  • برابر با : 15 - جماد ثاني - 1443
  • برابر با : Tuesday - 18 January - 2022
معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی استان کرمانشاه:

ارائه برگه سلامت در اعزام به خدمت سربازی الزامی است

  • کد خبر : 14109
  • ۲۸ آبان ۱۳۹۹ - ۱۵:۵۶
ارائه برگه سلامت در اعزام به خدمت سربازی الزامی است
معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی استان کرمانشاه از تمام مشمولان خواست تا قبل از اعزام به خدمت با مراجعه به مراکز غربالگری کرونا، تاییدیه عدم ابتلا به کرونا دریافت کنند.

به گزارش پاتاق نیوز، سرهنگ علی اشرف نجفی معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی استان از تجمیع اعزام مشمولان خدمت در آذرماه خبر داد و گفت: مشمولانی که تاریخ برگ اعزام به خدمت آن‌ها اول یا سوم آذرماه است، بصورت تجمیعی اول آذرماه اعزام خواهند شد.

او با تاکید بر اینکه این دسته از مشمولان باید راس ساعت هفت صبح روز اول آذر ماه جاری به معاونت وظیفه عمومی مراجعه کنند افزود:مشمولانی که قرار است به مراکز آموزشی خارج از استان اعزام شوند با رعایت پروتکل‌ها با خودرو‌های تامین شده به این مراکز اعزام خواهند.

وی یادآور شد: تمام مشمولان باید یک یا دو روز قبل از اعزام حتما به مراکز غربالگری کرونا مراجعه کرده و عدم ابتلای آن‌ها به کرونا در این مراکز تایید شود.

وی افزود: همچنین این دسته از مشمولان هم اکنون می‌توانند با مراجعه به مراکز پلیس +۱۰ “برگ محل مراجعه” خود را دریافت کنند.

معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی استان کرمانشاه با اشاره به کاهش مدت آموزشی سربازی گفت: این مدت در مرزبانی از سه ماه به دو ماه و در آموزشی انتظامی و ارتش از دو ماه به یک ماه کاهش یافته است.

نجفی خاطرنشان کرد: مشمولان برای کسب اطلاعات بیشتر و پاسخ به سوالات خود می‌توانند با سامانه ۰۹۶۴۸۰ در ساعات اداری تماس گرفته یا سوالات خود را به سامانه پیامکی ۱۱۰۲۰۶۰۱۰ ارسال کنند.

وی افزود: همچنین افراد می‌توانند برای دریافت اطلاعات بیشتر به سایت www.vazifeh.police.ir مراجعه کنند.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=14109
  • 158 بازدید

برچسب ها