• امروز : یکشنبه - ۲۵ مهر - ۱۴۰۰
  • برابر با : 11 - ربيع أول - 1443
  • برابر با : Sunday - 17 October - 2021

اردو‌های طرح هجرت ۳ آغاز شد

  • کد خبر : 7157
  • ۱۰ تیر ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۰
اردو‌های طرح هجرت ۳ آغاز شد

به گزارش پاتاق نیوز، سرهنگ سعید بهشتی راد صبح امروز در آیین افتتاحیه طرح هجرت ۳ گفت: مقام معظم رهبری در بحث کار جهادی و سپردن کار به جوانان و اهمیت کار در میدان و مدیریت جهادی همواره به نکات ارزشمندی در بیانات خود به خصوص در بیانیه گام دوم انقلاب اشاره کرده است.وی با […]

به گزارش پاتاق نیوز، سرهنگ سعید بهشتی راد صبح امروز در آیین افتتاحیه طرح هجرت ۳ گفت: مقام معظم رهبری در بحث کار جهادی و سپردن کار به جوانان و اهمیت کار در میدان و مدیریت جهادی همواره به نکات ارزشمندی در بیانات خود به خصوص در بیانیه گام دوم انقلاب اشاره کرده است.
وی با بیان اینکه علت تاکید رهبر انقلاب بر نقش آفرینی جوانان اعتماد به این قشر و سخت کوشی آن‌ها است، افزود: جوانان این مرز بوم همواره نشان داده اند که در مواجهه با دشمنان ایستادگی و مقاومت می‌کنند.
وی با بیان اینکه کمک به کارآفرینی جوانان یکی از عرصه‌های مهم این است که در طرح هجرت به آن توجه شده است، ادامه داد: کار جهادی وقتی با قوای جوانی عجین شود می‌تواند تحول آفرینی کند چنانچه شاهد بودیم در دوران دفاع مقدس جوانان ما با دست خالی در مقابل استکبار ایستادند و به پیروزی رسیدند.
فرمانده سپاه ناحیه مقاومت بسیج کرمانشاه عنوان کرد: جوانان ما در حوادث مختلفی که رخ داد از جمله زلزله و سیل اخیر با کار جهادی همیشه در صحنه حضور داشتند و با حضور در میدان آتش به اختیار عمل می‌کنند.
وی افزود: فکر مدیریت جهادی که توسط مقام معظم رهبری نهادینه شد باعث شد که در هر عرصه‌ای که با این فکر عمل کنیم موفق باشیم و اگر همه مسئولین به سمت مدیریت جهادی حرکت کنند وضعیت جامعه بهار خواهد شد. لازم به ذکر است این طرح در سراسر استان امروز کلید خورد 

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=7157
  • 377 بازدید

برچسب ها