• امروز : سه شنبه - ۲۷ اردیبهشت - ۱۴۰۱
  • برابر با : 16 - شوال - 1443
  • برابر با : Tuesday - 17 May - 2022
فرماندار پاوه:

از پذیرش مسافر و توریست در پاوه معذوریم

  • کد خبر : 14952
  • ۲۳ آذر ۱۳۹۹ - ۲۲:۱۳
از پذیرش مسافر و توریست در پاوه معذوریم
پاوه - فرماندار پاوه گفت: ما فعلا میزبان توریست و گردشگر نیستیم ، لذا از شهروندان هم درخواست داریم تا تثبیت شرایط عادی به لحاظ شیوع کرونا، از دعوت و پذیرفتن مسافر خودداری کنند.

به گزارش پاتاق نیوز، پرویز ایده‌پور امروز در جمع اصحاب رسانه در خصوص آخرین وضعیت شهرستان پاوه به لحاظ شیوع ویروس کرونا، اظهار داشت: پاوه با توجه به توریستی بودن، میزبان گردشگران است که در این ایام کرونایی سبب بالا رفتن میزان آلودگی شهرستان شد.

وی ادامه داد: با اعمال محدودیت‌ها از سوی ستاد ملی کرونایی، خوشبختانه با همکاری خوب مردم، تجار، کسبه و دستگاه‌های اجرایی در حال حاضر از وضعیت قرمز کرونایی به نارنجی رسیده‌ایم.

فرماندار پاوه با اظهار امیدواری از تداوم همکاری مردم تا ریشه‌کنی کووید ۱۹ گفت: محدودیت‌های ترددی همچنان حکم‌فرماست و ما فعلا میزبان توریست و گردشگر نیستیم و از شهروندان هم درخواست داریم تا تثبیت شرایط عادی از دعوت و پذیرفتن مسافر خودداری کنند.

وی در خصوص جبران خسارت کسبه هم تصریح کرد: هر بحرانی چارچوب خاص خود را دارد و عمدتا برای خروج از بحران و ترمیم آن، ستاد بحران کشور تصمیم می‌گیرد و با توجه به اینکه جزیی از کل هستیم، آنچه در مصوبات ستاد ملی کرونا باشد برای شهروند پیگیری خواهیم کرد.

ایده‌پور از رسانه‌های محلی، استانی، کشوری که در راستای آگاهی‌بخشی مردم و پیشبرد امورات و همکاری با دستگاه‌های اجرایی قدم برداشته‌اند صمیمانه سپاسگزاری کرد و گفت: ناقل کرونا مردم هستند و تا مردم نخواهند زنجیره انتقال کرونا قطع نمی‌شود، لذا باید حتما رعایت پروتکل‌های بهداشتی را مدنظر داشته باشند.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=14952
  • 186 بازدید