• امروز : پنج شنبه - ۲۷ مرداد - ۱۴۰۱
  • برابر با : 21 - محرم - 1444
  • برابر با : Thursday - 18 August - 2022

استاندار کرمانشاه: تبلت برای دانش‌آموزان بی‌بضاعت باید تامین شود

  • کد خبر : 11228
  • ۲۷ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۱:۳۷
استاندار کرمانشاه: تبلت برای دانش‌آموزان بی‌بضاعت باید تامین شود

به گزارش پاتاق نیوز ، استاندار کرمانشاه گفت: اداره کل آموزش و پرورش باید تلاش کند تبلت موردنیاز برای استفاده دانش آموزان بی‌بضاعت در نقاط مختلف استان تهیه شود. هوشنگ بازوند روز دوشنبه در دیدار معاون تربیت بدنی و سلامت وزارت آموزش و پرورش که مدیرکل و معاونین آموزش و پرورش استان نیز حضور داشتند، تصریح کرد: بازگشایی […]

به گزارش پاتاق نیوز ، استاندار کرمانشاه گفت: اداره کل آموزش و پرورش باید تلاش کند تبلت موردنیاز برای استفاده دانش آموزان بی‌بضاعت در نقاط مختلف استان تهیه شود. هوشنگ بازوند روز دوشنبه در دیدار معاون تربیت بدنی و سلامت وزارت آموزش و پرورش که مدیرکل و معاونین آموزش و پرورش استان نیز حضور داشتند، تصریح کرد: بازگشایی مدارس استان باید همراه با رعایت پروتکل ها و مسایل بهداشتی باشد.

وی افزود: با توجه به اینکه ویروس کرونا همچنان باقی است و نمی شود که زمان مشخصی برای پایان آن تعیین کرد لذا تمهیدات لازم باید برای بازگشایی مدارس اندیشیده شود.

بازوند بیان داشت: با رعایت پروتکل ها و مسایل بهداشتی می توان میزان اثرگذاری این ویروس را کاهش داد و همه باید تلاش کنیم که رعایت این مسائل در جامعه هر چه بیشتر افزایش یابد.

وی همچنین با اشاره به اینکه وظیفه مدیران تلاش برای ایجاد شرایط بهتر برای مردم است، گفت: خدمت یک فرصت است که باید از این فرصت به منظور تلاش برای ایجاد شرایط بهتر در جامعه و حل مشکلات مردم گام برداریم.

استاندار کرمانشاه در ادامه با تاکید بر حل مشکلات دانش آموزان بی بضاعت در نقاط مختلف استان اظهار داشت: اداره کل آموزش و پرورش باید تلاش کند که دستگاه تبلت مورد نیاز برای استفاده دانش آموزان بی بضاعت در نقاط مختلف تهیه شود و لیست این افراد را اعلام کند که ما از شرکت ها بخواهیم برای افراد باقیمانده حتماً تبلت تهیه کنند.

بازوند افزود: دردولت با مشکلات زیادی روبرو است لذا باید شرکت ها و کارخانجات بخش خصوصی به یاری و کمک دانش آموزان بی بضاعت فراخوانده شوند.

وی افزود: باید تلاش کنیم که مشکل موجود در داخل استان حل شود و ما برای تهیه تبلت برای این دانش آموزان توان خود را بکار خواهیم گرفت تا تمامی دانش آموزان امکان تحصیل از طریق فضای مجازی را پیدا کنند و این وظیفه اداره کل آموزش و پرورش استان است که این موضوع را باجدیت پیگیری کند.

همچنین در این دیدار معاون تربیت بدنی و سلامت وزارت  آموزش و پرورش نیز گفت: از نوع نگاه استاندار کرمانشاه نسبت به آموزش و پرورش استان تشکر می کنیم و استان کرمانشاه در زمینه مدیریت و برنامه ریزی در شورای آموزش و پرورش جزء استان های موفق کشور است.

مهرزاد حمیدی افزود: ما خدمات و تلاش های مهندس بازوند را در زمان زلزله به ویژه تلاش ایشان برای بازسازی مدارس در مناطق زلزله زده را فراموش نمی کنیم.

وی همچنین در این جلسه نقش ورزش را در کاهش آسیب های اجتماعی در جامعه بسیار مهم و موثر عنوان کرد.
استان کرمانشاه با ۲ میلیون نفر جمعیت دارای بیش از ۳۲۵ هزار دانش آموز است.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=11228
  • 149 بازدید

برچسب ها