• امروز : چهارشنبه - ۱۰ آذر - ۱۴۰۰
  • برابر با : 26 - ربيع ثاني - 1443
  • برابر با : Wednesday - 1 December - 2021

استاندار کرمانشاه پاسخگوی مردم می شود

  • کد خبر : 3676
  • ۰۶ آذر ۱۳۹۷ - ۱۳:۱۳
استاندار کرمانشاه پاسخگوی مردم می شود

به گزارش” پاتاق نیوز “ حجت الاسلام و المسلمین عزیزی طی گفتگویی اظهار داشت: مهندس بازوند استاندار محترم همواره به پاسخگویی و تکریم مردم اهتمام ویژه دارند و به صورت مستمر مدیران استان را به این امر بسیار مهم فرا می خوانند. مدیرکل دفتر مدیریت عملکرد، بازرسی و امور حقوقی استانداری بیان داشت: استاندار محترم کرمانشاه […]

به گزارش” پاتاق نیوز “ حجت الاسلام و المسلمین عزیزی طی گفتگویی اظهار داشت: مهندس بازوند استاندار محترم همواره به پاسخگویی و تکریم مردم اهتمام ویژه دارند و به صورت مستمر مدیران استان را به این امر بسیار مهم فرا می خوانند.

مدیرکل دفتر مدیریت عملکرد، بازرسی و امور حقوقی استانداری بیان داشت: استاندار محترم کرمانشاه در پاسخگویی مدیران از طریق سامانه سامد تاکید ویژه دارند و ما نیز در بازرسی استانداری نهایت تلاش خود را برای اجرای بسترهای لازم برای پاسخگویی به مردم و اجرای طرح تکریم ارباب رجوع بکار گرفته ایم و زمینه را برای نهادینه ساختن فرهنگ پاسخگویی با دعوت مدیران در سامانه سامد به منظور تسریع در رفع مشکلات مردم فراهم ساخته ایم.

حجت الاسلام و امسلمین عزیزی تصریح کرد: برنامه ارتباط مردم با مسئولین در بستر سامد این هفته با حضور جناب مهندس بازوند استاندار محترم کرمانشاه در مرکزسامد برگزار خواهد شد و مردم شریف استان کرمانشاه می توانند از ساعت هشت و نیم تا ده و نیم صبح روز چهارشنبه مورخ هفتم آذر ماه موضوعات مرتبط با مسائل و مشکلات خود را از طریق شماره تماس ۱۱۱ مطرح نمایند.

   وی افزود : سامد (سامانه الکترونیکی ارتباط مردم و دولت ) سیستم ارتباطی موثری میان مردم و مسئولان بوده که از طریق این سامانه شهروندان می توانند براحتی و بدون مراجعه حضوری درخواست ها و مشکلات خود را با مسئولین استان مطرح و پیگیری نمایند.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=3676
  • 383 بازدید

برچسب ها