• امروز : دوشنبه - ۴ بهمن - ۱۴۰۰
  • برابر با : 21 - جماد ثاني - 1443
  • برابر با : Monday - 24 January - 2022

استان کرمانشاه در برنامه ریزی‌های وزارت ورزش و جوانان در اولویت است

  • کد خبر : 2765
  • ۰۷ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۴
استان کرمانشاه در برنامه ریزی‌های وزارت ورزش و جوانان در اولویت است

به گزارش ” پاتاق نیوز “محمد رضا داورزنی معاون توسعه ورزش قهرمانی وزارت ورزش و جوانان ضمن تبریک هفته دولت و گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر استان کرمانشاه را از نظر ورزشی استانی مستعد با پتانسیل‌های بالا ذکر کرد و گفت:توسعه ورزش و افزایش تعاملات بین المللی در ورزش از جمله سیاست‌های راهبردی […]

به گزارش ” پاتاق نیوز “محمد رضا داورزنی معاون توسعه ورزش قهرمانی وزارت ورزش و جوانان ضمن تبریک هفته دولت و گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر استان کرمانشاه را از نظر ورزشی استانی مستعد با پتانسیل‌های بالا ذکر کرد و گفت:توسعه ورزش و افزایش تعاملات بین المللی در ورزش از جمله سیاست‌های راهبردی وزارت ورزش و جوانان در این استان است.

وی با تمجید از تعامل ایجاد شده در ورزش استان و همچنین تعامل این اداره کل با سایر دستگاه‌ها و بخصوص مدیریت ارشد استان، اظهار کرد:قطعا با این شرایط بسیار امیدوار به توسعه روز افزون ورزش و جوانان هستیم.

داورزنی افزود:با توجه به پتانسیل‌های موجود و همچنین شرایط موجود، استان کرمانشاه برای ما اهمیت ویژه‌ای دارد و در برنامه ریزی‌ها و همچنین تکمیل پروژه‌های نیمه تمام در اولویت قرار دارد.

وی افزایش تعاملات بین المللی با حمایت استاندار و مجموعه مدیران استانی و توسعه ورزش در ابعاد مختلف را دیگر رویکرد وزارت ورزش و جوانان در استان کرمانشاه ذکر‌کرد.

معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان در ادامه این سفر به منظور ادای احترام به مقام شهدای والامقام عازم یادمان بازی دراز شد.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=2765
  • 319 بازدید

برچسب ها