۞ امام خامنه ای(مدظله العالی):
اگر زحمات شما[خبرنگارها] نباشد، این لحظه‌ها هرگز ماندگار نمی‌شود؛ شما آن را حفظ می‌کنید و در اختیار افکار مردم قرار می‌دهید.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » ورزشی
  • شناسه : 2765
  • ۰۷ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۴
  • 78 بازدید
  • ارسال توسط :
استان کرمانشاه در برنامه ریزی‌های وزارت ورزش و جوانان در اولویت است

استان کرمانشاه در برنامه ریزی‌های وزارت ورزش و جوانان در اولویت است

به گزارش ” پاتاق نیوز “محمد رضا داورزنی معاون توسعه ورزش قهرمانی وزارت ورزش و جوانان ضمن تبریک هفته دولت و گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر استان کرمانشاه را از نظر ورزشی استانی مستعد با پتانسیل‌های بالا ذکر کرد و گفت:توسعه ورزش و افزایش تعاملات بین المللی در ورزش از جمله سیاست‌های راهبردی […]

به گزارش ” پاتاق نیوز “محمد رضا داورزنی معاون توسعه ورزش قهرمانی وزارت ورزش و جوانان ضمن تبریک هفته دولت و گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر استان کرمانشاه را از نظر ورزشی استانی مستعد با پتانسیل‌های بالا ذکر کرد و گفت:توسعه ورزش و افزایش تعاملات بین المللی در ورزش از جمله سیاست‌های راهبردی وزارت ورزش و جوانان در این استان است.

وی با تمجید از تعامل ایجاد شده در ورزش استان و همچنین تعامل این اداره کل با سایر دستگاه‌ها و بخصوص مدیریت ارشد استان، اظهار کرد:قطعا با این شرایط بسیار امیدوار به توسعه روز افزون ورزش و جوانان هستیم.

داورزنی افزود:با توجه به پتانسیل‌های موجود و همچنین شرایط موجود، استان کرمانشاه برای ما اهمیت ویژه‌ای دارد و در برنامه ریزی‌ها و همچنین تکمیل پروژه‌های نیمه تمام در اولویت قرار دارد.

وی افزایش تعاملات بین المللی با حمایت استاندار و مجموعه مدیران استانی و توسعه ورزش در ابعاد مختلف را دیگر رویکرد وزارت ورزش و جوانان در استان کرمانشاه ذکر‌کرد.

معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان در ادامه این سفر به منظور ادای احترام به مقام شهدای والامقام عازم یادمان بازی دراز شد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*