• امروز : سه شنبه - ۱۸ مرداد - ۱۴۰۱
  • برابر با : 12 - محرم - 1444
  • برابر با : Tuesday - 9 August - 2022

استقرار پایگاههای سلامت جمعیت هلال احمر برای غربالگری مسافران

  • کد خبر : 9864
  • ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۹:۴۴
استقرار پایگاههای سلامت جمعیت هلال احمر برای غربالگری مسافران

به گزارش پاتاق نیوز، پایگاههای سلامت جمعیت هلال احمر استان کرمانشاه در فرودگاه، ترمینال و راه آهن برای غربالگری مسافران مستقر شدند. مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان گفت: با توجه به تصمیمات ستاد استانی مقابله با ویروس کرونا از امروز تیم‌های امدادی این جمعیت در فرودگاه، ترمینال شهید کاویانی و راه آهن کرمانشاه مستقر شدند.معتمدی […]

به گزارش پاتاق نیوز، پایگاههای سلامت جمعیت هلال احمر استان کرمانشاه در فرودگاه، ترمینال و راه آهن برای غربالگری مسافران مستقر شدند.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان گفت: با توجه به تصمیمات ستاد استانی مقابله با ویروس کرونا از امروز تیم‌های امدادی این جمعیت در فرودگاه، ترمینال شهید کاویانی و راه آهن کرمانشاه مستقر شدند.
معتمدی افزود: تیم‌های امدادی جمعیت هلال احمر استان در پایگاه‌های سلامت با توزیع بروشور‌های آموزشی، تب سنجی و غربالگری، آموزش‌های لازم را نیز در خصوص پیشگیری از ویروس کرونا به مسافران ارائه خواهند کرد.
وی با اعلام اینکه امدادگران هلال احمر در این ایستگاه‌ها مجهز به دستگاه تب سنج هستند گفت: با اجرای این طرح مسافرینی که تب داشته و مشکوک به بیماری کرونا باشند به پایگاه‌های سلامت مراجعه و پس از شناسایی، جهت پیگیری‌های لازم به مراکز درمانی معرفی خواهند شد.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کرمانشاه در ادامه گفت: خدمات تیم‌های امدادی در دو شیفت صبح و عصر همزمان با ورود مسافران به استان انجام  می شود.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=9864
  • 276 بازدید

برچسب ها