• امروز : چهارشنبه - ۶ بهمن - ۱۴۰۰
  • برابر با : 23 - جماد ثاني - 1443
  • برابر با : Wednesday - 26 January - 2022

اسکان برای همه مسافران نوروزی در مدارس استان کرمانشاه رایگان شد‌

  • کد خبر : 5562
  • ۰۶ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۵
اسکان برای همه مسافران نوروزی در مدارس استان کرمانشاه رایگان شد‌

به گزارش پاتاق نیوز ، مجید یزدان‌پناه اظهار داشت: به‌دلیل بارش باران در پارک‌ها و فضاهای سبز امکان استراحت و سکونت مسافران نوروزی وجود ندارد که آموزش و پرورش استان آمادگی خود را برای پذیرش رایگان مهمانان اعلام می‌کند. مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمانشاه گفت: رؤسای آموزش و پرورش نواحی و مناطق استان کرمانشاه در حال […]

به گزارش پاتاق نیوز ، مجید یزدان‌پناه اظهار داشت: به‌دلیل بارش باران در پارک‌ها و فضاهای سبز امکان استراحت و سکونت مسافران نوروزی وجود ندارد که آموزش و پرورش استان آمادگی خود را برای پذیرش رایگان مهمانان اعلام می‌کند.

مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمانشاه گفت: رؤسای آموزش و پرورش نواحی و مناطق استان کرمانشاه در حال گشت‌زنی در تمام پارک‌های استان جهت هدایت مهمانان فرهنگی و غیر فرهنگی به مدارس آماده پذیرش از مسافران نوروزی به صورت رایگان هستند.

مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمانشاه با اشاره به اینکه تمام سالن‌های ورزشی و مدارس جهت رفاه حال مهمانان نوروزی به صورت رایگان در اختیار مراجعه‌کنندگان قرار می‌گیرد عنوان کرد: اولویت اصلی اسکان تمام مهمانان نوروزی با احترام ویژه است.

یزدان‌پناه با اشاره به بارش شدید باران در استان کرمانشاه افزود: هماهنگی لازم با ادارات و نواحی آموزش و پرورش استان کرمانشاه برای در اختیار قرار دادن اماکن سرپوشیده و ورزشی آموزش و پرورش و مدارس به ستادهای مدیریت بحران در  مواقع ضروری به عمل آمده است.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=5562
  • 319 بازدید

برچسب ها