• امروز : دوشنبه - ۸ آذر - ۱۴۰۰
  • برابر با : 24 - ربيع ثاني - 1443
  • برابر با : Monday - 29 November - 2021
دادستان عمومی و انقلاب استان کرمانشاه:

اشد مجازات در انتظار زورگیران اخیر/ پیگیری گسترده‌ای برای دستگیری در حال انجام است

  • کد خبر : 14628
  • ۱۳ آذر ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۰
اشد مجازات در انتظار زورگیران اخیر/ پیگیری گسترده‌ای برای دستگیری در حال انجام است
کرمانشاه - دادستان عمومی و انقلاب استان کرمانشاه گفت: باتوجه به اینکه این حادثه جریحه دار شدن احساسات خانواده‌ها را بدنبال داشته و احساس ناامنی بین مردم را گسترش می دهد، در این راستا به ضابطین دستگاه قضایی استان تاکید کردیم بسرعت نسبت به شناسایی و دستگیری عاملان این سرقت اقدام کنند.

به گزارش پاتاق نیوز، شهرام کرمی با اشاره به حادثه‌ای که روز گذشته در یکی از محلات کرمانشاه رخ داد، اظهار داشت: در این حادثه اسفبار دو جوان بزهکار سد راه بانویی کرمانشاهی شده و ضمن تهدید با سلاح و ایجاد رعب و وحشت به ضرب و شتم و ربودن اموال او اقدام کردند.  

وی افزود: این دو نفر پس از این سرقت خشن با استفاده از یک خودروی سواری از محل متواری شدند. 

دادستان کرمانشاه به انتشار گسترده فیلم این زورگیری خشن در فضای مجازی اشاره کرد و گفت: باتوجه به اینکه این حادثه جریحه دار شدن احساسات خانواده‌ها را بدنبال داشته و احساس ناامنی بین مردم را گسترش می دهد، در این راستا به ضابطین دستگاه قضایی استان تاکید کردیم بسرعت نسبت به شناسایی و دستگیری عاملان این سرقت اقدام کنند. 

وی متذکر شد: براساس آخرین گزارش ها، ضابطین دستگاه قضایی پیگیری‌های گسترده‌ای را به منظور شناسایی و دستگیری هرچه سریعتر این بزهکاران در دستور کار قرار داده‌اند.  

کرمی با تاکید بر اینکه اشد مجازات در انتظار این سارقین خواهد بود، اعلام کرد: اجازه نمی دهیم در شهری که مردم ایران آن را با صفت پهلوانی جوانمردی می شناسند، چنین اتفاقاتی رخ دهد و  امنیت و آبروی مردمش اینگونه به خطر بیفتد.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=14628
  • 767 بازدید