• امروز : یکشنبه - ۷ آذر - ۱۴۰۰
  • برابر با : 23 - ربيع ثاني - 1443
  • برابر با : Sunday - 28 November - 2021

اعتبارات دستگاه‌های کم‌کار را به دستگاه‌های فعال اختصاص می‌دهیم

  • کد خبر : 11826
  • ۲۰ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۴:۴۶
اعتبارات دستگاه‌های کم‌کار را به دستگاه‌های فعال اختصاص می‌دهیم

به گزارش پاتاق نیوز، معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری کرمانشاه از اختصاص اعتبارات دستگاه‌های کم‌کار به دستگاه‌های فعال که در اجرای پروژه‌های خود موفق عمل کرده‌اند خبر داد. مهرداد سالاری پیش از ظهر امروز در جلسه جذب عملکرد اعتبارات تملک دارایی و اسناد خزانه اسلامی دستگاه‌های اجرایی استان، اظهار کرد: چنانچه دستگاهی در جذب اعتبارات خود […]

به گزارش پاتاق نیوز، معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری کرمانشاه از اختصاص اعتبارات دستگاه‌های کم‌کار به دستگاه‌های فعال که در اجرای پروژه‌های خود موفق عمل کرده‌اند خبر داد.

مهرداد سالاری پیش از ظهر امروز در جلسه جذب عملکرد اعتبارات تملک دارایی و اسناد خزانه اسلامی دستگاه‌های اجرایی استان، اظهار کرد: چنانچه دستگاهی در جذب اعتبارات خود تعلل و کوتاهی داشته باشد اعتبارات این دستگاه به دستگاه فعال که در اجرای پروژه‌های خود موفق عمل کرده، اختصاص خواهد یافت.

وی افزود: برای اینکه حقی از استان ضایع نشود، تصمیم گرفتیم که اعتبارات دستگاه‌های کم کار را به دستگاه‌های فعال اختصاص دهیم و در این مسیر با جدیت عمل خواهیم کرد و تا دوشنبه هفته آینده چنانچه مشاهده شود که دستگاهی در جذب اعتبار خود اقدامی نداشته است اعتبار آن را به دیگر دستگاه‌ها می‌دهیم.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری تصریح کرد: در سالی که دولت با مشکل تأمین اعتبار روبرو است و با تلاش و پیگیری نسبت به اختصاص اعتبارات به استان‌ها اهتمام دارد لذا شایسته نیست که دستگاهی در اجرای پروژه‌ها کوتاهی کند و نسبت به جذب به موقع اعتبارات بی تفاوت باشد.

وی ادامه داد: مدیران دستگاه‌های اجرایی که تا امروز عملکرد مناسبی در جذب اعتبارات نداشته‌اند تا دوشنبه هفته آینده وقت دارند که نهایت تلاش و پیگیری خود را برای جذب اعتبارات به کار گیرند لذا در غیر این صورت با توجه به اینکه راضی به برگشت خوردن حتی یک ریال از اعتبارات استان نیستیم اعتبارت آن را به دیگر دستگاه‌ها اختصاص خواهیم داد.

سالاری گفت: تاکنون بیش از ۸۹ درصد اعتبارات استان در سال ۱۳۹۸ جذب شده و تا مهلت پایان سال مالی نسبت به جذب ۱۰۰ درصدی اعتبارات اقدام خواهیم کرد.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=11826
  • 115 بازدید

برچسب ها